“Zemgale/LLU” regulārā čempionāta pēdējā spēlē pārspēj “Mogo/LSPA” (VIDEO)

Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LLU” pēdējā “Optibet” Baltijas līgas regulārajā čempionāta spēlē pārspēja turnīra uzvarētājus “Mogo/LSPA”. Otrajā trešdaļā vairākumu izmantoja Roberts Vītols un Kevins Strādnieks. Spēles noslēgumā ripu tukšos vārtos ieraidīja Deniss Vilmans. Vārtsargs Deivs Deivids Rolovs atvairīja 32 metienus no 33.

Treneri uz šo pēdējo spēli pret čempionāta līderi izveidoja sastāvu gan no “A” un “B” sastāviem, gan no “Zemgale Juniors” spēlētājiem. No vadošajiem spēlētājiem šajā cīņā piedalījās Patriks Seilis, Gustavs Krūmiņš, Haralds Rauls Slišāns, Edgars Adrians Kazaks, Gustavs Millers, Kaspars Ziemiņš, Roberts Baranovskis, Ernests Bērziņš.

Pirmajā trešdaļā komandas aizvadīja sīvu pozicionālo cīņu, cenšoties piekļūt pie vārtiem un ar gūtiem vārtiem pārņemt spēles iniciatīvu. “Mogo/LSPA” uzbrucējam Patrikam Trasūnam tas izdevās četrpadsmitajā minūtē, vārtu priekšā izcīnot ripu un pārspējot Deivu Deividu Rolovu – 0:1.

Otrajā trešdaļā saspīlētā cīņa izvērtās emocionālās sadursmēs, kā rezultātā laukuma saimnieki palika lielā mazākumā un šo iespēju izmantoja “Zemgale Juniors” uzbrucējs Roberts Vītols, ieraidot ripu vārtu augšējā kreisajā vārtu stūrī – 1:1.

Turpinoties vairākumam “Zemgale/LLU” hokejistiem bija pārsvars ripas kontrolē, kas ļāva uzbrucējam Kevinam Strādniekam izvirzīt savu komandu spēles vadībā – 2:1.

Trešajā trešdaļā “Mogo/LSPA” pielika maksimālas pūles, lai atspēlētos un praktiski visu trešdaļu viņiem piederēja ripas kontrole. Jelgavnieki pašaizliedzīgi bloķēja metienus un vārtos pārliecinoši spēlēja Deivs Deivids Rolovs.

Trešdaļas beigās saimnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet neizmantoja šo iespēju, jo uzbrucējs Deniss Vilmans ieraidīja ripu tukšos vārtos, pieliekot punktu gan spēlei, gan regulārajam čempionātam – 3:1.

“Zemgale/LLU” ar šo uzvaru noslēdza “Optibet” Baltijas hokeja līgas regulāro čempionātu otrajā vietā, atkārtojot pagājušās sezonas sasniegumu. Komanda jau šonedēļ uzsāks svarīgāko sacensību daļu – izslēgšanas spēļu kārtu.

Ceturtdaļfinālā jelgavnieki tiksies ar septītās vietas īpašnieci, Lietuvas pilsētas Elektrēni komandu “Airwell Energija”. Komandas šajā kārtā cīnīsies līdz trim uzvarām, un tam atvēlēts maksimums piecas cīņas.

Cīņas sāksies ar divām spēlēm Jelgavas ledus hallē un divām spēlēm izbraukumā Lietuvā. Ja būs nepieciešama piektā spēle tad tā tiks aizvadīta Jelgavā. Pirmās divas cīņas notiks 2. martā pulksten 19:30 un 4.martā 18:00 Jelgavā. Trešā spēle notiks 6.martā Elektrēnos.

“Zemgale/LLU” šajās spēlēs piedalīsies ar “B” sastāva un “Zemgale Juniors” spēlētājiem, jo “A” sastāvs dosies pēdējā izbraukumā uz Somiju, kur aizvadīs četras spēles. 28. februāri un 1. martā jelgavnieki Rovaniemi pilsētā spēlēs pret “RoKi”, bet 3. un 4. martā ar “Hokki”.

“Mogo/LSPA” – “Zemgale/LLU” – 1:3 (1:0; 0:2; 0:1)

Vārtu guvēji: 13:03 Patriks Trasūns (Zīle, Lipsbergs); 29:46 Roberts Vītols (Vītoliņš, Krūklītis) – lielais vairākums; 32:11 Kevins Strādnieks (Pūpols, Krūklītis) – vairākums; 59:04 Deniss Vilmans (Krūklītis) – tukšos vārtos.

Komandu sastāvi

“Mogo/LSPA”: vārtsargi – Kārlis Beķeris-Brīvkalns (vārtos), Henrijs Ančs; aizsargi – Renārs Kamergrauzis, Harijs Šmits, Renarts Bērziņš, Dario Mackevics, Krišs Lipsbergs, Gustavs Bergs, Mārtiņš Porejs; uzbrucēji – Ņikita Ļaščenko, Artūrs Ozoliņš, Aleksandrs Biškins, Elviss Želubovskis, Zigmārs Reinis Zīle, Patriks Trasūns, Kārlis Ozoliņš, Niks Zīle, Rodrigo Strautiņš, Reinis Mārtiņš Lejnieks, Rolands Strautiņš, Rūdolfs Maslovskis; galvenais treneris – Ģirts Ankipāns.

“Zemgale/LLU”: vārtsargi – Deivs Deivids Rolovs (vārtos), Mariuss Bajaruns-Galejs; aizsargi – Vitālijs Čerkass, Patriks Seilis, Mārtiņš Vītols, Gustavs Krūmiņš, Mārtiņš Krišs Krūklītis, Haralds Rauls Slišāns, Edgars Adrians Kazaks; uzbrucēji – Deniss Vilmans, Kristers Vītoliņš, Roberts Vītols, Gustavs Millers, Rinalds Vutkevičs, Kaspars Ziemiņš, Roberts Baranovskis, Daniels Bunkus, Uldis Pūpols, Kevins Strādnieks, Ernests Bērziņš, Rūdolfs Muraško, Ričards Rihards Fomins; treneris – Igors Ļebedevs.

Galvenie tiesneši: Jevgēņijs Griškēvičs un Emīls Druseiks