“Zemgale/LLU” uzsāk nedēļu ar uzvaru pret “Prizmu”

Jelgavas komanda “Zemgale/LLU” izbraukumā aizvadīja savu astoņpadsmito spēli “Optibet” hokeja līgā, kurā “Prizmas” vienība ar rezultātu 0:7 (0:1; 0:2; 0:4) piekāpās jelgavnieku pamatsastāva hokejistiem.

Uz šo spēli “Zemgale/LLU” devās ar pamatsastāva spēlētājiem, jo “Zemgale Juniors” spēlētāji aizvadīja spēli vakar un visdrīzāk, viņi rīt dosies uz Lietuvu, lai spēlētu pret “Airwell Energija”, kamēr pārējie gatavosies divām spēlēm “Mestis” līgā šīs nedēļas izskaņā Jelgavas ledus hallē.

Pirmā trešdaļa iesākās ar pārliecinošu “Zemgale/LLU” pārsvaru ripas kontrolē, kas jau otrajā spēles minūtē ļāva komanda kapteinim Edgaram Dīķim gūt savus pirmos sezonas vārtus “Optibet” hokeja līgā – 0:1.

Trešdaļas turpinājumā jelgavnieki pārsvarā pavadīja laiku laukuma saimnieku aizsardzības zonā, bet pārspēt vārtsargu Jāni Auziņu vairs nespēja.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” izdevās izmantot tuvā soliņa faktoru, kas neradīja vairāk metienu, bet rezultativitāte pieauga. Artūrs Karaša izmantoja vairākumu, bet Roberts Baranovskis raidīja ripu no asa leņķa – 0:3.

Trešajā trešdaļā “Prizma” spēlētāji vairs netika līdzi jelgavniekiem, kas ļāva uzbrucējam Raineram Rulleram apspēlēt trīs pretspēlētājus un ieraidīt ripu vārtos. Laukuma saimnieku galvenais treneris Ēriks Miļūns centās uzmundrināt savus spēlētājus un nomainīja vārtsargu Jāni Auziņu pret Jāni Sidašu.

Rīdziniekiem tas nepalīdzēja. Uzbrucējam Artūram Homjakovam izdevās aizslēpties aiz aizsargu mugurām un precīzas piespēles, viņš nonāca viens pret vienu ar Jānis Sidašu un ieraidīja ripu vārtos – 0:5.

Pusotru minūti vēlāk Kevins Strādnieks pats izcīnīja ripu pie laukuma kreisās malas un nonāca vārtu priekšā un gūt nākamos vārtos – 0:6. Trīs minūtes līdz spēles beigām aizsargs Harijs Brants atdeva pāri visiem laukumiem piespēli Artūram Homjakovam, kurš arī pielika punktu spēles rezultātam – 0:7.

Trešdien “Zemgale/LLU” dosies uz izbraukuma spēli Lietuvā, kur Elektrēnu pilsētā tiktos ar “Airwell Energija”. Viena no kaimiņvalsts spēcīgākām komandām noteikti mēģinās izmantot mājas arēnas priekšrocības un balstīsies uz vietējo iedzīvotāju atbalsta.

“Prizma” – “Zemgale/LLU” – 0:7 (0:1; 0:2; 0:4)

Vārtu guvēji: 01:44 Edgars Dīķis (Kristiņš, Roķis); 26:36 Artūrs Karaša (Strādnieks, Homjakovs) – vairākums; 31:40 Roberts Baranovskis (Roķis); 44:59 Rainers Rullers (Brants); 50:58 Artūrs Homjakovs (Baranovskis, Bernhards); 51:26 Kevins Strādnieks; 57:02 Artūrs Homjakovs (Brants, Bernhards).

“Prizma”: Vārtsargi – Jānis Auziņš (vārtos), Jānis Sidašs; Aizsargi – Lukass Krugļikovs, Gastons Geords Grundmanis, Kristaps Glazeikins, Everts Ozols, Mihails Bončenkovs, Kristaps Millers, Roberts Krauklis; Uzbrucēji – Jānis Straupe, Dāvis Straupe, Elvis Kaimiņš, Matīss Bormanis, Ričards Stāmurs, Armands Bērziņš, Arvils Laugalis, Valters Apfelbaums, Haralds Štrombergs, Kristaps Riekstiņš, Daniels Dāvis Bēķis, Nils Zīle; Galvenais treneris – Ēriks Miļuns.

“Zemgale/LLU”: Vārtsargi – Mariuss Bajaruns-Galejs (vārtos), Rihards Cimermanis; Aizsargi – Harijs Brants, Gustavs Krūmiņš, Haralds Rauls Slišāns, Renarts Džerods Alksnis, Edgars Adrians Kazaks, Silvestrs Uvis Lazarenoks, Edgars Dīķis; Uzbrucēji – Rainers Rullers, Kristaps Kristiņš, Kristaps Roķis, Artūrs Homjakovs, Roberts Baranovskis, Daniels Andersons, Kevins Strādnieks, Pēteris Purmalis, Artūrs Karaša, Kristers Brauns, Gatis Gricinskis, Ričards Bernhards. Galvenais treneris: Artis Ābols.

Galvenie tiesneši: Juris Balodis, Gints Zviedrītis.