“Zemgale/LLU” zaudē papildlaikā (FOTO)

Optibet hokeja līgas izslēgšanas kārtas spēle starp “Zemgale/LLU” un “Liepāju” Jelgavas ledus hallē 2022. gada 27. martā | Foto: Ruslans Antropovs

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” papildlaikā ar rezultātu 1:2 (0:1; 1:0; 0:0; 0:1) piekāpās hokejistiem no “Liepājas”, bet turpina saglabāt vadību “Optibet” hokeja līgas izslēgšanas kārtas pusfināla sērijā ar rezultātu 3:2.

Pirmās trešdaļas sākumā “Liepājas” hokejistiem ļoti labi padevās ripas kontrole, kad deva viņiem iespēju veidot uzbrukumus un jau spēles otrajā minūtē gūt vārtus. Jelgavnieku aizsargi nepaspēja aizsist prom vārtsarga Ērika Vītola atsisto ripu un liepājnieks Rodrigo Strautiņš atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Trešdaļas vidū “Zemgale/LLU” spēlētāji pārņēma ripas kontroli, kas lika cerēt uz drīzu rezultāta izlīdzināšanu, bet divi noraidījumi laupīja šo iespēju un pirmais spēles nogrieznis bija jāpabeidz iedzinēju lomā.

Otrajā trešdaļā īpaša pārsvara ripas kontrolē nebija nevienai no komandām. Notika daudz divcīņu, kurās hokejisti centās panākt iespēju tuvoties pretinieku vārtiem. Trešdaļas vidū “Zemgale/LLU” uzbrucējs Aleksandrs Novikovs ar individuālo izgājienu spēja ieraidīt ripu Patrika Bērziņa sargātos vārtos un izlīdzinot spēles rezultātu – 1:1.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” pārņēma ripas kontroli savās rokās, kas piespieda viesus trīs reizes pārkāpt noteikumus un spēlēt mazākumā. Jelgavnieki no visas sirds vēlējās izraut uzvaru, bet ripa ne pa kam negribēja iekļūt liepājnieku vārtos.

Papildlaika sākumā “Zemgale/LLU” spēlēja vairākumā un komandas kapteinim Artūram Ozoliņam gandrīz izdevās izraut uzvaru, bet ripa atsitās pret vārtu stabiņu un aizslīdēja prom no vārtiem. Papildlaika sešpadsmitajā minūtē lietuviešu leģionārs Marks Kaleinikovas ieraidīja uzvaras ripu jelgavnieku vārtos – 1:2.

“Optibet” hokeja līgas izslēgšanas spēļu kārtas pusfināls turpināsies 29. martā Liepāja, kurā abas komandas aizvadīs sesto spēli. “Zemgale/LLU” sērijā ir vadībā ar rezultātu 3:2 un sērija turpināsies līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Otrajā pusfināla pāri vadībā ar rezultātu 3:2 ir pagājušās sezonas Latvijas čempioni “Olimp/Venta 2002”, kuri spēja patīkami pārsteigt savās cīņas ar regulārā čempionāta uzvarētājiem “Mogo/LSPA”.