Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Zemgales uzņēmējiem piedāvā iespēju apgūt Norvēģijas tirgu un doties tirdzniecības misijā

Jaunajā gadā uzņēmējiem būs iespēja pieteikties mācībām par Norvēģijas tirgu, kā arī kopā ar uzņēmējus pārstāvošām NVO doties apmaksātā tirdzniecības misijā vai piedalīties biznesa izstādē Norvēģijā.

Zemgales uzņēmējiem un to pārstāvošām nevalstiskajām organizācijām (NVO) tiek piedāvāta iespēja apgūt Norvēģijas tirgu un doties tirdzniecības misijā, aģentūru LETA informēja Zemgales Plānošanas reģions pārstāve Sandra Grigorjeva.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Zemgales plānošanas reģionā” aktivitātēs aizvadītajā gadā noritējuši četri bezmaksas semināri un divas divu dienu apmācības, tādējādi stiprinot Zemgales uzņēmumu kapacitāti un eksportspēju.

Jaunajā gadā uzņēmējiem būs iespēja pieteikties mācībām par Norvēģijas tirgu, kā arī kopā ar uzņēmējus pārstāvošām NVO doties apmaksātā tirdzniecības misijā vai piedalīties biznesa izstādē Norvēģijā (vietu skaits ierobežots). Projekta laikā kopumā paredzēti 40 semināri un sešas mācības par uzņēmuma vadīšanu, uzņēmuma efektivitāti un izaugsmi. 

Projekts “Uzņēmējdarbība Zemgalē” tiek ieviests Eiropas Ekonomiskās zonas grantu 2014.-2021.gada perioda programmā “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība”. Projekta kopējais budžets ir 969 256 eiro.

Foto: Samuel Han (Unsplash)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.