Ceturtdiena, 14. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+9° C, vējš 2.38 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pirmizrāde pilnā zālē

Sestdienas vakarā pilsētas kultūras namā notika pirmizrāde Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra iestudējumam – Marka Tvena «Princis un ubaga zēns».

Pirms izrādes teātra galvenās režisores Lūcijas Ņefedovas izteiktā vēlēšanās – «gribas, lai teātris ir svētki» – piepildījās pilnā mērā, par ko liecināja gan skatītāju pilnā zāle, gan publikas dzīvā reakcija uz skatuves notiekošajai darbībai, gan aplausi krāšņā uzveduma beigās.Savs prieks tika jaunākajai paaudzei, kas pirmoreiz iepazina saistošo stāstu par diviem 16.gadsimta Londonā vienā dienā dzimušajiem puisēniem – skrandaini Tomu Kentiju un Eduardu Tjudoru, Velsas princi, savs – paaudzei, kas vēlreiz varēja baudīt Imanta Kalniņa brīnišķīgās dziesmas ar Vika vārdiem, no kurām daudzas jau sen dzīvo savu, no izrādes neatkarīgu dzīvi. (Brīžiem pat ar pārsteigumu nācās atcerēties, ka «Zilais putniņš» un daži citi brīnumjauki un populāri gabali tapuši, pateicoties «Princim un ubaga zēnam» Liepājas teātrī pirms četriem gadu desmitiem.)Par Jelgavas teātra izrādi jāpateicas ne tikai režisorei L.Ņefedovai, bet arī Kristīnei Zotovai par dejām un kustībām, Valentīnai Romanovskai – Freibergai par krāšņajiem kostīmiem, Edvīnam Kalneniekam par dekorācijām, kā arī vokālajai pedagoģei Guntrai Minkevicai. Un, protams, vairāk nekā trīsdesmit aktieriem ar brāļiem Jāni un Māri Dūrēju titullomās. Neiztrūka arī pats autors – Marka Tvena lomā iejutās Raivis Mediss.Vairāk fotogrāfiju skatieties šeit:http://www.zz.lv/portals/foto_video/raksts.html?xml_id=12877

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.