Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Privātuma politika

Spēkā stāšanās datums: 2023. gada 5. septembris

ATRUNA LIETOTĀJIEM EIROPĀ.

Mēs vēlamies pārliecināties, ka jūs pilnībā apzināties visas savas datu aizsardzības tiesības. Katram lietotājam ir šādas tiesības:

 • Piekļuves tiesības – Jums ir tiesības pieprasīt mūsu uzņēmumam Jūsu personas datu kopijas. Mēs varam iekasēt nelielu maksu par šo pakalpojumu.
 • Tiesības labot – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mūsu uzņēmums izlabo jebkuru informāciju, kas, Jūsuprāt, ir neprecīza. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai mūsu uzņēmums aizpilda informāciju, kas, Jūsuprāt, ir nepilnīga.
 • Tiesības uz dzēšanu – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mūsu uzņēmums noteiktos apstākļos dzēš Jūsu personas datus.
 • Tiesības ierobežot apstrādi – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mūsu uzņēmums noteiktos apstākļos ierobežotu Jūsu personas datu apstrādi.
 • Tiesības iebilst pret apstrādi – Jums ir tiesības iebilst pret to, ka mūsu uzņēmums noteiktos apstākļos apstrādā Jūsu personas datus.
 • Tiesības uz datu pārnesamību – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mūsu uzņēmums noteiktos apstākļos nodotu mūsu apkopotos datus citai organizācijai vai tieši Jums.

Ja vēlaties izmantot kādu no šīm tiesībām, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@regionumediji.lv. Mums ir pienākums mēneša laikā sniegt atbildi uz Jūsu pieprasījumu.

Varat arī sazināties ar mums:

Tel: +371 67 063 225

Pasta adrese: Daugavgrīvas šoseja 1, Rīga, LV-1007.

Šī privātuma politika ir starp jums un šādu organizāciju:

Uzņēmuma nosaukums: SIA “Reģionu Mediji”

Vienotais reģistrācijas numurs: 50103305231

Adrese: Daugavgrīvas šoseja 1, Rīga, LV-1007

E-pasts: info@regionumediji.lv 

Tīmekļa vietne:

www.regionumediji.lv

VISPĀRĪGĀ DATU AIZSARDZĪBAS REGULA (VDAR)

Mēs esam jūsu informācijas datu pārzinis.

Šajā konfidencialitātes politikā aprakstītās personiskās informācijas vākšanas un izmantošanas juridiskais pamats ir atkarīgs no mūsu apkopotās Personiskās informācijas un konkrētā konteksta, kurā mēs apkopojam informāciju. Tas var būt:

 • SIA “Reģionu Mediji” ir jāizpilda līgums ar jums;
 • Jūs esat devis SIA “Reģionu Mediji” atļauju to darīt;
 • Jūsu personiskās informācijas apstrāde notiek SIA “Reģionu Mediji” likumīgās interesēs;
 • SIA “Reģionu Mediji” ir jāatbilst likumdošanas prasībām.

SIA “Reģionu Mediji” saglabās jūsu personisko informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams šajā konfidencialitātes politikā izklāstītajiem mērķiem. Mēs saglabāsim un izmantosim jūsu informāciju tiktāl, ciktāl tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības, atrisinātu strīdus un īstenotu mūsu politikas.

Ja esat Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) iedzīvotājs, jums ir noteiktas tiesības uz datu aizsardzību. Ja vēlaties saņemt informāciju par to, kāda personiskā informācija par jums ir mūsu rīcībā, un ja vēlaties, lai tā tiktu dzēsta no mūsu sistēmām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Noteiktos apstākļos jums ir šādas datu aizsardzības tiesības:

 • Tiesības piekļūt, atjaunināt vai dzēst informāciju, kas ir mūsu rīcībā par jums.
 • Labošanas tiesības.
 • Tiesības iebilst.
 • Tiesības uz ierobežojumiem.
 • Tiesības uz datu pārnesamību.
 • Tiesības atsaukt piekrišanu.

APKOPOTĀ PERSONISKĀ INFORMĀCIJA.

Pēdējo 12 mēnešu laikā mēs esam vākuši vai mums ir bijis nodoms vākt šādus datus:

Mēs apkopojam šādus Personas datus:

Identifikatorus. Īstais vārds vai pseidonīms, pasta adrese, paraksts, mājas tālruņa numurs vai mobilā tālruņa numurs, bankas konta numurs, kredītkartes numurs, debetkartes numurs vai cita finanšu informācija, e-pasta adrese; konta nosaukums, pases numurs vai valsts identifikācijas kartes numurs, vai citi līdzīgi identifikatori.

Interneta pārlūkošanas vēsture, meklēšanas vēsture un informācija par patērētāja mijiedarbību ar vietni, lietojumprogrammu vai reklāmu.

Ģeogrāfiskās atrašanās vietas dati. Fiziskā atrašanās vieta vai kustības. Piemēram, pilsēta, valsts un pasta indekss, kas saistīts ar jūsu IP adresi vai iegūts, izmantojot Wi-Fi triangulāciju; un ar atļauju mobilās ierīces iestatījumos un precīzu ģeogrāfiskās atrašanās vietas informāciju no GPS balstītas funkcionalitātes jūsu mobilajās ierīcēs.

Turpmāk tekstā “Personiskā informācija”.

MŪSU APKOPOTĀS INFORMĀCIJAS AVOTI.

Tīmekļa vietnes izmantošana. Mēs apkopojam noteiktu informāciju par jūsu darbībām mūsu tīmekļa vietnē, sākot no brīža, kad pirmo reizi ierodaties un piekļūstat tai elektroniskā ierīcē. Mēs varam apkopot jūsu IP adresi, ierīces ID, reklāmas identifikatorus, pārlūkprogrammas veidu, operētājsistēmu, interneta pakalpojumu sniedzēju, apmeklētās lapas (tostarp klikšķus un ilgumu) un citu saistīto žurnāla informāciju. Mobilajiem tālruņiem mēs varam apkopot jūsu ierīces GPS signālu vai citu informāciju par tuvumā esošajiem Wi-Fi piekļuves punktiem un mobilo sakaru torņiem.

Lietotāja profila vai konta izveide. Mēs varam apkopot informāciju tieši no jums vai aģenta, kas ir pilnvarots rīkoties jūsu vārdā. Piemēram, ja jūs vai kāds, kas rīkojas jūsu vārdā, norāda jūsu vārdu un e-pasta adresi, lai izveidotu profilu vai kontu. Mēs arī apkopojam informāciju netieši no jums vai jūsu pilnvarotā aģenta. To var izdarīt, izmantojot informāciju, ko mēs apkopojam no jums, nodrošinot saturu, produktus vai pakalpojumus.

SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS POLITIKA.

Pašlaik mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi. Mēs, papildus mūsu pakalpojumu sniedzējiem, saistītajiem uzņēmumiem, aģentiem, reklāmdevējiem vai citām pusēm saistībā ar tīmekļa vietni, dažādiem mērķiem varam izvietot sīkfailus, tīmekļa bāksignālus, vietējos koplietojamos objektus un citas izsekošanas tehnoloģijas. Tie ir paredzēti uzņēmējdarbības vajadzībām, mārketinga mērķiem, krāpšanas novēršanai un palīdzībai tīmekļa vietnes ikdienas darbībā.

a) “Cookies” definīcija. Sīkdatnes darbojas kā dati, kas tiek pārraidīti starp lietotāja tīmekļa pārlūkprogrammu un tīmekļa vietni vai lietojumprogrammu. Tie tiek glabāti jūsu ierīcē, lai palīdzētu izsekot viņu interešu zonām, nodrošinātu vislabāko iespējamo pieredzi un pielāgotu saturu, produktus, pakalpojumus, piedāvājumus un reklāmas, kas tiek rādītas vietnē. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu pielāgojas jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem, lai noraidītu vai dzēstu sīkfailus, taču šāda rīcība var pasliktināt mūsu tiešsaistes pakalpojumu lietošanas pieredzi.

b) 1 pikseļu attēli. Caurspīdīgie GIF faili, pikseļu tagi vai tīmekļa bāksignāli, kas parasti ir 1 pikselis, ir caurspīdīgi attēli, kas atrodas tīmekļa lapā, e-pastā vai citā izsekojamā avotā un var tikt izmantoti mūsu vietnē papildus jebkurai citai mūsu piedāvātajai saziņai. Tie bieži tiek izmantoti saistībā ar jums piedāvātajām reklāmām, ar kurām mijiedarbojas mūsu tīmekļa vietnē vai citā tiešsaistes pakalpojumā un kuras tiek kopīgotas ar mums. Šāda veida izsekošana ir īpaši paredzēta, lai atpazītu lietotājus, novērtētu datplūsmas modeļus un novērtētu vietnes vai kampaņas iesaisti.

c) Flash sīkdatnes. Lokālie koplietotie objekti, dažreiz zināmi kā “flash sīkfaili”, var tikt saglabāti jūsu ierīcē, izmantojot multivides atskaņotāju vai citu programmatūru. Flash sīkfaili ir līdzīgi sīkfailiem to darbības ziņā, taču tos var pārvaldīt jūsu pārlūkprogrammā tādā pašā veidā.

d) Pirmās (1.) puses un trešās (3.) sīkdatnes. Pirmās (1) puses sīkdatnes glabā domēns (tīmekļa vietne), kuru jūs tieši apmeklējat. Tie ļauj mums apkopot analīzes datus, atcerēties vēlamos iestatījumus (piemēram, valodu, valūtu utt.) un veikt saistītās funkcijas. Trešās (3.) puses sīkfailus izveido citi domēni, nevis tie, kurus jūs apmeklējat tieši, tāpēc tā nosaukums ir “trešā (3.) puse”. Tos var izmantot savstarpējai izsekošanai, atkārtotai mērķauditorijas atlasei un reklāmu rādīšanai.

e) Būtiskās sīkdatnes. Šādas sīkdatnes ir tehniski nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes funkcionalitāti. Tie darbojas kā atmiņas pamatforma, ko izmanto, lai saglabātu lietotāja izvēlētās preferences konkrētā vietnē vai lietojumprogrammā. Tie ir būtiski pārlūkošanas funkcionalitātei, un lietotāji tos nevar atspējot. Piemēram, būtisko sīkfailu var izmantot, lai atpazītu iepriekšējo lietotāju no nepieciešamības pieteikties katru reizi, kad viņš apmeklē jaunu lapu tajā pašā sesijā.

f) Veiktspējas un funkciju sīkdatnes. Šādas sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes veiktspēju un funkcionalitāti, taču tās nav būtiskas tās izmantošanai. Tomēr bez šiem sīkfailiem noteiktas funkcijas (piemēram, videoklipi) var kļūt nepieejamas.

g) Reklāmas sīkdatnes. Šādas sīkdatnes tiek izmantotas, lai pielāgotu lietotāja reklāmas pieredzi tīmekļa vietnē. Izmantojot datus, kas savākti no sīkfailiem, tas var novērst vienas un tās pašas reklāmas rādīšanu vairākas reizes vienā sesijā vai kas nepiedāvā patīkamu pieredzi. Reklāmas sīkfailus var izmantot, lai nodrošinātu lietotājam saistītus pakalpojumus, produktus vai piedāvājumus, par kuriem viņš, iespējams, ir izrādījis saistītu interesi par savu iepriekšējo lietotāja vēsturi.

Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu tā, lai tā nepieņemtu sīkfailus, un iepriekš minētā vietne norāda, kā noņemt sīkfailus no pārlūkprogrammas. Tomēr dažos gadījumos dažas no mūsu tīmekļa vietnes funkcijām var nedarboties.

REKLĀMAS.

Mūsu mājas lapā ir sludinājumi. Jūs varat redzēt reklāmas, izmantojot mūsu tīmekļa vietni. Šīs reklāmas var būt paredzētas vai nu 1) mūsu pašu produktiem, pakalpojumiem, piedāvājumiem un saturam, 2) izmantojot 3. puses reklamēšanas tīklus (piemēram, AdSense), vai 3) saistītajām programmām, piemēram, Amazon.com Associates Central vai saistītajiem pakalpojumiem. Jums parādītajās reklāmās var tikt izmantota jūsu personiskā informācija, un tās var sazināties ar jums, izmantojot citus kanālus ārpus tīmekļa vietnes, piemēram, tālruni, e-pastu un pastus. Mēs neizpaužam jūsu personisko informāciju 3. puses reklāmdevējiem, izņemot gadījumus, kad to atļauj piemērojamie likumi un noteikumi, un mēs pieprasām, lai šādi 3. puses reklāmdevēji ievērotu šādus piemērojamos likumus un noteikumus, kad viņi vāc informāciju no jums, lai pārsūtītu šādu informāciju mums.

KĀ MĒS IZMANTOJAM PERSONISKO INFORMĀCIJU.

Mēs varam izmantot vai izpaust jūsu personisko informāciju šādiem mērķiem:

-Piedāvājumu. Lai nodrošinātu produktus, pakalpojumus un piedāvājumus, kas nodrošina vislabāk atbilstošās reklāmas. -Brīdinājumus. Lai nodrošinātu e-pasta brīdinājumus un citu saziņu par mūsu produktiem, pakalpojumiem un piedāvājumiem, kas varētu interesēt vai ko esat reģistrējies saņemšanai.

-Atsauksmes. Lai saņemtu atsauksmes par vietnes uzlabojumiem un kopumā nodrošinātu kopumā labāku pieredzi.

-Testēšana. Lai pārbaudītu, izpētītu un analizētu lietotāju uzvedību vietnē.

-Drošība. Lai atklātu drošības incidentus, verificētu lietotājus un izvairītos no ļaunprātīgām, maldinošām, krāpnieciskām vai nelikumīgām darbībām.

-Tiesībaizsardzības. Lai atbildētu uz tiesībaizsardzības iestāžu pieprasījumiem, kā to pieprasa piemērojamie tiesību akti, tiesas rīkojums vai valdības noteikumi.

-Paredzētais mērķis. Kā aprakstīts paredzētajam mērķim, vācot jūsu personisko informāciju. -Novērtējums. Lai novērtētu vai veiktu mūsu aktīvu apvienošanos, nodalīšanu, ierobežošanu, reorganizāciju, darbības izbeigšanu vai pilnīgu vai daļēju pārdošanu, kurā jūsu Personiskā informācija kļūst par šādas pārdošanas daļu.

Jūsu personiskās informācijas lietojums laika gaitā var mainīties, un, ja šādas izmaiņas notiks, mēs attiecīgi atjaunināsim šo konfidencialitātes politiku.

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS PĀRDOŠANA.

Mūsu politika ir tāda, ka mēs varam pārdot jūsu personisko informāciju. Termini “pārdot” un “pārdošana” nozīmē patērētāja Personiskās informācijas pārdošanu, izīrēšanu, izlaišanu, izpaušanu, izplatīšanu, darīšanu pieejamu, nodošanu vai citādu mutisku, rakstisku vai elektronisku vai citādu paziņošanu uzņēmējdarbības vajadzībām trešajai (3.) pusei par atlīdzību. Tas nozīmē, ka iepriekšējo 12 mēnešu laikā mēs esam pārdevuši patērētāju personisko informāciju, kā minēts kategorijās, kas uzskaitītas šīs konfidencialitātes politikas 3. sadaļā.

PERSONISKĀS INFORMĀCIJAS KOPĪGOŠANA.

Mēs izpaužam jūsu personisko informāciju 3. pusēm uzņēmējdarbības nolūkos. Vispārīgās 3. pušu kategorijas, ar kurām mēs dalāmies, ir šādas:

-Mūsu 3. puses pakalpojumu sniedzēji, kas bez viņu pakalpojumiem mūsu tīmekļa vietne nespētu darboties pašreizējā veidā;

-saistītās tīmekļa vietnes un uzņēmumi, cenšoties nodrošināt jums un mūsu lietotājiem uzlabotus pakalpojumus, produktus un piedāvājumus;

-citi uzņēmumi, saistītie partneri un 3. puses, kas palīdz mums reklamēt produktus, pakalpojumus un piedāvājumus jums, citiem lietotājiem un potenciālajiem jaunajiem klientiem;

-trešās (3.) puses, kurām jūs vai pilnvarots aģents jūsu vārdā pilnvaroja mūs atklāt jūsu personisko informāciju;

-trešās (3.) puses vai saistītie uzņēmumi saistībā ar korporatīvu darījumu, piemēram, mūsu finanšu iestādes vai saistītā uzņēmuma pārdošanu, konsolidāciju vai apvienošanos; un;

-Citas trešās (3.) puses, lai ievērotu juridiskās prasības vai izpaustu personisko informāciju valsts iestādēm saskaņā ar tiesiskumu.

Pēdējo 12 mēnešu laikā tiek atzīts, ka mēs esam atklājuši iepriekš minētās personiskās informācijas kategorijas uzņēmējdarbības vajadzībām.

TIESĪBAS UN IZVĒLES.

Šajā sadaļā ir aprakstītas jūsu tiesības un izvēles attiecībā uz to, kā mēs apkopojam, kopīgojam, izmantojam un aizsargājam jūsu personisko informāciju, kā arī kā izmantot šīs tiesības, kā arī jūsu tiesību un izvēļu ierobežojumi un izņēmumi.

a) Izņēmumi. Šajā sadaļā minētās tiesības un izvēles neattiecas uz jums, ja apkopotā informācija ir:

-apkopota informācija patērētājiem;

-deidentificēta personiskā informācija; un

-Publiski pieejama informācija.

b) Piekļuve informācijai. Ja iepriekš minētie izņēmumi nav piemērojami un jūs neesat iesniedzis šo pieprasījumu vairāk kā divas reizes 12 mēnešu periodā, jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs jums atklājam noteiktu informāciju par to, kā mēs vācam un izmantojam jūsu personisko informāciju pēdējo 12 mēnešu laikā no dienas, kad mēs saņemam jūsu pieprasījumu. Kad mēs saņemsim un apstiprināsim jūsu pieprasījumu jūsu vārdā, mēs to paziņosim jums vai jūsu pārstāvim:

-mūsu apkopotās Personiskās informācijas kategorijas;

-mūsu apkopotās Personiskās informācijas avotu kategorijas;

– mūsu uzņēmējdarbības vai komerciālais mērķis šādas Personiskās informācijas vākšanai vai pārdošanai;

-trešo personu kategorijas, kurām mēs pārdevām vai izpaudām Personiskās informācijas kategoriju uzņēmējdarbības vai komerciāliem mērķiem;

-uzņēmējdarbības vai komerciāls mērķis, kuram mēs pārdevām vai izpaudām Personiskās informācijas kategoriju; un

-Konkrētas Personiskās informācijas daļas, ko mēs apkopojām par jums tādā formā, kuru varat paņemt līdzi (saukta arī par “Datu pārnesamības pieprasījumu”).

c) Dzēšanas (dzēšanas) pieprasījuma tiesības. Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēšam jebkuru jūsu personisko informāciju, ko mēs apkopojam no jums un saglabājam, ievērojot noteiktus izņēmumus. Kad mēs saņemsim un pārbaudīsim jūsu pieprasījumu, mēs dzēsīsim un liksim mūsu pakalpojumu sniedzējiem dzēst jūsu personisko informāciju no mūsu ierakstiem, ja vien nav piemērojams izņēmums. Mēs varam noraidīt jūsu dzēšanas pieprasījumu, ja personiskās informācijas saglabāšana ir nepieciešama, lai mēs vai mūsu pakalpojumu sniedzēji:

-pabeigtu darījumu, par kuru mēs apkopojām Personisko informāciju, nodrošinātu preci vai pakalpojumu, ko jūs pieprasījāt, veiktu darbības, kuras saprātīgi paredzams saistībā ar mūsu pašreizējām biznesa attiecībām ar jums, vai citādi izpildītu mūsu līgumu ar jums;

-atklātu drošības incidentus, aizsargātu pret ļaunprātīgām, maldinošām, krāpnieciskām vai nelikumīgām darbībām; vai saukt pie atbildības personas par šādu darbību;

-atkļūdošana, lai identificētu un labotu kļūdas, kas pasliktina esošo paredzēto funkcionalitāti; -izmantot vārda brīvību vai izmantot citas likumā paredzētās tiesības;

-iesaistīties publiskos vai recenzētos zinātniskos, vēsturiskos vai statistiskos pētījumos sabiedrības interesēs, kas

ievēro visus citus piemērojamos ētikas un privātuma likumus, kad uzņēmumi dzēš Personas datus:

-iekasēt no jums dažādas cenas vai likmes par precēm, pakalpojumiem un piedāvājumiem, tostarp piešķirot atlaides vai citus labumus, piemērojot sodus; vai

-nodrošinātu jums atšķirīgu preču vai pakalpojumu kvalitātes līmeni.

IZMAIŅAS UN GROZĪJUMI.

Mēs paturam tiesības grozīt šo Privātuma politiku pēc saviem ieskatiem un jebkurā laikā. Kad mēs veicam izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā, mēs piekrītam jūs informēt pa e-pastu vai izmantojot citus vēlamos saziņas veidus.

SASAISTE AR 3. PARTIJU.

Mēs varam nodrošināt saites uz 3. puses avotiem, piemēram, tīmekļa vietnēm, lietojumprogrammām, saturu vai programmatūru (“3. puses”). Kad jūs izmantojat saiti tiešsaistē, lai apmeklētu 3. puses, uz jums attiecas viņu privātuma politika un piemērojamo tiesību aktu jurisdikcija. Ieteicams iepazīties ar tā noteikumiem un informācijas atklāšanu attiecībā uz jūsu personisko informāciju. Mēs neesam atbildīgi par jūsu personiskās informācijas apstrādi, izmantojot, piekļūstot vai apmeklējot 3. puses.

DROŠĪBA UN AIZSARDZĪBA.

Mēs izmantojam saprātīgus fiziskus, elektroniskus un procesuālus drošības pasākumus, kas atbilst federālajiem standartiem, lai aizsargātu un ierobežotu piekļuvi Personiskajai informācijai. Tas ietver ierīču aizsardzības pasākumus, ko izmanto saskaņā ar nozares standartiem.

Jūs saprotat, ka Personiskā informācija, ko jūs mums iesniedzat elektroniski, var nebūt droša, kad tā tiek pārsūtīta mums. Konkrētāk, mēs iesakām neizmantot nenodrošinātus vai publiskus kanālus, lai paziņotu sensitīvu vai konfidenciālu informāciju.

KONTAKTPERSONU.

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo konfidencialitātes politiku, veidiem, kādos mēs apkopojam un izmantojam jūsu personisko informāciju, jūsu izvēles iespējas vai jūsu tiesības attiecībā uz šādu izmantošanu, vai vēlaties izmantot savas tiesības, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot šajā konfidencialitātes politikā minēto informāciju.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.