Sestdiena, 14. marts
Matilde, Ulrika
weather-icon
+7° C, vējš 0.45 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Raitis – «ašais zellis»

Šodien kalendārā ir ierakstīts vesels pulks gaviļņieku – Roberta, Roberts, Raitis, Raits, kas tieši 14. janvārī sumina savu vārdu.

Šodien kalendārā ir ierakstīts vesels pulks gaviļņieku – Roberta, Roberts, Raitis, Raits, kas tieši 14. janvārī sumina savu vārdu. Viņu vidū arī Jelgavas rajona Padomes attīstības nodaļas galvenais speciālists Raitis Madžulis.
Viņš pats gan tā īsti nav pētījis sava vārda izcelsmi, bet dažādos rakstos par to ir dažādi izteikumi, tādēļ īstas ticības neesot nevienam no tiem. Viņa tulkojumā Raitis nozīmējot «ašais zellis», kurš ātri ar visu tiek galā, un viņš tādam raksturojumam arī atbilstot.
Raitis ir īsts jelgavnieks: beidzis 4. vidusskolu, tad LLU Ekonomikas faklutātē ieguvis bakalaura grādu, bet 1996. gadā kļuvis par maģistru. Viņaprāt, pagaidām mācīties pietiekot, jo pašreiz vairāk par jebkādu zinātni aizraujot praktiskā darbība rajona Padomē.
Vārdadiena vairāk tika svinēta bērnībā, kad ciemos regulāri nāca labākie draugi un paziņas. Interesantāka svinēšana kļuva studiju gados, kad Raitis dzīvojis kopmītnēs. Tagad, tiesa, klusāk un mierīgāk, vārdadiena tiek svinēta darbā kopā ar kolēģiem.
Brīvajā laikā Raitim vislabāk patīk ceļot. Apbraukātas ir daudzas zemes, bet sirdī visvairāk iespiedies Norvēģijas dabas varenums. Vēl gribētos aizbraukt uz Austrāliju, Ameriku un Japānu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.