Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Atklās Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādi

Piektdienas vakarā pulksten 20 Jāņa Daliņa stadionā Valmierā tiks svinīgi atklāts lielākais valsts jaunatnes sporta forums – Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde, uz kuru devušās arī Jelgavas un rajona dalībnieku delegācijas.

Sacensības norisināsies arī Rīgā, Jūrmalā, Dobelē, Limbažos un Valkā. Kā informē rīkotāji, olimpiādei pieteikušies 1298 jaunieši no 33 pašvaldībām, kuri sacentīsies 22 sporta veidos.Jelgavas un rajona pārstāvniecība Latvijas olimpiādē:Rajons:15 dalībnieki brīvajā cīņā,4 – vieglatlētikā,16 – meiteņu futbolā,12 – volejbolā zēniem,2 – pludmales volejbolā zēniem.,2 – pludmales volejbolā meitenēmPilsēta:3 – brīvajā cīņā,13 – peldēšanā,13 – vieglatlētikā,19 – boksā,1 – BMX,11 – džudo,20 – smaiļošanā un kanoe.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.