Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+3° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Vietējo sniegums – visai pieticīgs

«Izlikām visus spēkus startam Eiropas čempionātā, tāpēc šoreiz, pašu mājās, tā pietrūka,» uz jautājumu, kā vērtē sestdien Jelgavā notikušā Latvijas čempionāta ūdens motosportā 3.posma rezultātus, «Ziņām» atbildēja kluba «Paisums» valdes priekšsēdētājs Valdis Kuķalks.

Jauniešu JT – 250 klasē viņa dēls Toms divpadsmit sportistu konkurencē kopvērtējumā palika 11.vietā. Šeit gan vietā bilst, ka klasē, kurā daudz ko izšķir ne tikai tehnika un meistarība, bet arī paša sportista svars, startē jaunieši vecumā no 10 līdz pat 17 gadiem. Tomam šis būs pēdējais gads startam JT – 250 klasē, bet uzvarētājs, ja tā var teikt, ir «gaiļa svarā un vecumā». Uzvaru šajā klasē izcīnīja Ivo Egle no Alūksnes komandas «Nord Ost».Vēl jelgavnieki startēja F-1000 klasē. Pats V.Kuķalks tajā izcīnīja kopvērtējumā 4.vietu, bet viņa brāļadēls Jānis Kuķalks bija otrais. Jāatzīmē, ka otro braucienu no trim Jānis pabeidza, sēžot jāšus uz laivas – daudzo skatītāju aplausu un saucienu uzmundrināts, viņš sparīgi airējās līdz finišam. Izrādās, dažus desmitus metru pirms trases beigām «no ierindas izgāja» dzenskrūve.Līdzīga nelaime vajāja arī pazīstamo ūdens motosportistu Lotāru Milleru no Bauskas kluba «Mēmeles sports». Lai arī Lotārs lielāko trases daļu veica lieliski, līdz finišam viņš tika ar glābēju brigādes palīdzību, kas apklusušo laivu aizvilka tauvā. F-1000 klasē uzvarēja Māris Birgmanis no Bauskas. Jāatzīmē, ka vairāki jelgavnieki šā gada čempionātā pārstāv Lietuvas klubu «Politechnika», un sestdienas sacensībās startēja viens no viņiem – Jānis Simanovs. Pirmā brauciena startā viņu pievīla tehnika un no tālākām sacensībām nācās izstāties.Jāsecina, ka šī sestdiena Jelgavas ūdens motosportistiem nebija labvēlīga – kā ziņots, Sanktpēterburgā notiekošajā pasaules čempionāta pirmajā formulā uz ūdens tehnisku problēmu dēļ izstāties bija spiests arī šajā sporta veidā titulētākais jelgavnieks Uģis Gross.Nākamais – ceturtais – Latvijas čempionāta posms notiks 22.augustā – arī Lielupē, tikai šoreiz Jūrmalā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.