Ceturtdiena, 12. marts
Aija, Aiva, Aivis
weather-icon
+6° C, vējš 1.99 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Šorīt aizturēts večuka aplaupītājs (papildināta)

Jelgavā «uz karstām pēdām» policisti aizturējuši 1990.gadā dzimušu vīrieti, kurš kādā dzīvoklī Mātera ielā 64 aplaupījis 1933.gadā dzimušu vīrieti.

Noziedzīgais nodarījums noticis šā gada 11.martā ap pulksten 3.20 Mātera ielas dzīvoklī. Nakts laikā nezināma persona pieklauvējusi pie durvīm. Cietušais atvēris dzīvokļa durvis nelūgtajam viesim, pēc kā pret veco vīru pielietota vardarbība un nolaupīts televizors un pults. Nekavējoši tika paziņots policijai un drīz pēc tam aizturēts iespējamais vainīgais.Aizturēšanu veica Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja un Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki sadarbībā ar Jelgavas pašvaldības policiju, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.Pulksten 3.36 Ūdensvada ielā aizturēts jaunietis, kurš nesa televizoru «LG», uz aizdomu pamata, ka ir tas pats, kurš bija nolaupījis televizoru Mātera ielā, informē Pašvaldības policija. Aizturētais jaunietis nogādāts Valsts policijā.Sākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 176.panta 2.daļas – par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no mantas glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa, kas paredz sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.Izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīta noziedzīgās personas saistība citu noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā. Policija aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un uzreiz neatvērt dzīvokļa durvis, pirms neesat droši, kas ir nelūgtais viesis.(Papildināta ar aizturēšanas informāciju.)

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.