Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+8° C, vējš 1.79 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Apzog māju Līvbērzē

Vakar apzagta kāda māja Līvbērzē, tāpat pazudušas mantas arī kādā mājā Jelgavā, Veidenbauma ielā. Kopumā pagājušajā diennaktī reģistrēti 33 izsaukumi, pieķerts viens iereibis autovadītājs, informē Valsts policija.

18.augusta vakarā Līvbērzes pagastā, iekļūstot kādā mājā caur logu, nozagts fotoaparāts «Nicon», kā arī no pagalmā stāvošās automašīnas «Nissan» nozagts autoatskaņotājs «Sony».Pirms tam ziņots, ka no kādas mājas Veidenbauma ielā nozagtas dažādas mantas.Līvbērzē, Ziedu ielā atrasts nesprādzis Otrā pasaules kara lādiņš.Jelgavā, Jāņa ielas krustojumā ar Zemgales prospektu notika sadursme starp automašīnām «Mercedes Benz CLK 270» un «Renault Clio».

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.