Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-14° C, vējš 0.89 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jauni uzņēmumi aug kā sēnes pēc lietus

Uzņēmīgi cilvēki cer uz ekonomikas atdzīvošanos un reģistrē jaunus uzņēmumus teju par trešdaļu vairāk nekā pērn, ziņo «Dienas Bizness».

Par to liecina SIA «Lursoft» apkoptie dati pēc Uzņēmumu reģistra ziņām. Kopumā šā gada deviņos mēnešos reģistrēti 8724 jauni  uzņēmumi, kas ir par 1933 jeb 28,5% vairāk nekā analogā laikā pērn. Pēc SIA «Lursoft» datiem, īpaši daudz jaunu uznēmumu ir reģistrēts šā gada septembrī – 1400, kas ir pat nedaudz vairāk nekā 2007.gada sākumā – janvārī, februārī un martā. Šobrīd nav iespējams atbildēt, vai tas ir viena atsevišķa mēneša rekords vai likumsakarība un vai arī oktobrī būs tikpat augsts jaunu uzņēmumu reģistrācijas temps.Jānis Kukainis, kas daudzus gadus strādājis algotu darbu gan prvātkompānijās, gan valsts pārvaldes iestādēs, šogad reģistrējis savu uzņēmumu SIA «Drukas pasaule». Kā vienu no  iemesliem sava uzņēmuma izveidei viņš min arī valsts pārvaldes iestādes vadības, kurā J.Kukainis strādājis, nepieņemamo attieksmi pret klientiem un darbiniekiem.«Tieši tagad ir īstais brīdis sākt biznesu, jo klienti vērtē gan cenu, gan kvalitāti, pēc kāda laika cenai vairs var nebūt noteicošā loma pasūtījuma saņemšanā,» secina J.Kukainis.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.