Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-9° C, vējš 3.34 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Šonedēļ bieži līs

Šonedēļ pār laiku Latvijā valdīs cikloni, tādēļ laikapstākļi būs īsti rudenīgi – debesis bieži klās mākoņi un palaikam līs, no nedēļas vidus gaidāma arī krusa, prognozē sinoptiķi.

Otrdien un trešdien visvairāk līs Vidzemē un Latgalē – tur gaidāms ilgstošs lietus, citviet valstī līs maz un tikai brīžiem. Pūtīs mērens vējš no dienvidu puses, trešdien gaidāms lēns vējš, kas mitrajā gaisā daudzviet ļaus veidoties miglai.Naktī uz otrdienu zem skaidrām debesīm temperatūra pazemināsies līdz 0..-4 grādiem, savukārt trešdienas nakts būs daudz siltāka – termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par +2..+6 grādiem. Dienas laikā gaidāmi +4..+9 grādi.Ceturtdien un piektdien visā valstī gaidāmi nokrišņi – līs un, ieplūstot aukstākām gaisa masām, gaidāma arī krusa, iespējams slapjš sniegs. Pūtīs brāzmaini dienvidrietumu, rietumu vēji, un gaisa temperatūra pazemināsies par 2-3 grādiem.Saskaņā ar pašreizējām prognozēm nedēļas beigās laikapstākļi nedaudz uzlabosies un nokrišņu būs mazāk.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.