Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+2° C, vējš 2.24 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Piparkupati

Otrdien Jelgavas Gaļas kombināta veikalā Lielajā ielā nopirku kupatus, domāju: nu gan būs garšīgas vakariņas visai ģimenei.

Otrdien Jelgavas Gaļas kombināta veikalā Lielajā ielā nopirku kupatus, domāju: nu gan būs garšīgas vakariņas visai ģimenei. Sagatavoju visu, kā nākas, apsēdāmies pie galda un… Nemaz negribu atcerēties. Kupati bija viena vienīga piparu masa. Meitiņām, kas apēda gabalu, piemetās caureja. Lielajiem acis no pieres sprāga ārā. Nu vai tad tā var?

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.