Otrdiena, 20. janvāris
Oļģerts, Orests, Aļģirds, Aļģis
weather-icon
+-17° C, vējš 1.01 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

NĪP sētnieki tiks pie jauniem apģērbiem

Jelgavas lielākā namu apsaimniekošanas firma SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) iecerējusi saviem strādājošajiem sagādāt jaunu darba apģērbu un apavus.

Kā liecina gada nogalē noslēgtā līguma informācija, remontstrādnieku un sētnieku darba apģērbus un apavus Nekustamā īpašuma pārvaldei piegādās Rīgas firma SIA «Palīgs un Ko» par 6463 latiem. Jāatgādina, ka pērn pavasarī NĪP sētnieki aktualizēja problēmu, ka uzņēmums tiem liek pašiem gādāt darba instrumentus, tostarp zāles pļāvējus. Par savu naudu zāles pļāvējam jāpērk degviela, bet rudenī iztērēto naudu, uzrādot čekus, dabūs atpakaļ – ar tādu norunu sētnieki 2009. gadā bija piekrituši kopt NĪP Jelgavā apsaimniekotos daudzdzīvokļu namu pagalmus. Taču vienošanās tika izpildīta tikai daļēji – zālienus sētnieki tiešām regulāri pļāvuši, taču benzīnā un eļļā ieguldīto nav dabūjuši, «Ziņām» pērn sūdzējās NĪP darbinieki. Uzņēmums gan apgalvoja, ka savas saistības izpildījis.NĪP Jelgavā apsaimnieko 435 dzīvojamās ēkas ar aptuveni 14 500 dzīvokļiem un algo 134 sētniekus un apkopējas, kā arī 52 remontstrādniekus. Saskaņā ar apsaimniekotāja interneta mājaslapā vēstīto NĪP administrācijā strādā 70 darbinieki.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.