Piektdiena, 16. janvāris
Lidija, Lida
weather-icon
+-12° C, vējš 1.34 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Liepājā ledū ielūzusi piedzērusies sieviete kā pēdējo glābiņu izmanto alkohola pudeli

Liepājā otrdien glābēji no ūdens izvilkuši piedzērušos sievieti, kura kā pēdējo glābiņu, lai turētos pie ledus, izmantojusi alkohola pudeli.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Kempbele aģentūrai BNS pastāstīja, ka izsaukums uz pilsētas kanālu saņemts pulksten 13.40. Tur gājēji bija pamanījuši, ka 40 gadu veca piedzērusies sieviete ielūzusi kanāla ledū.Kad atsteidzās glābēji, sieviete ar rokām, kurās bija arī alkohola pudele, turējusies pie ledus.Sieviete ar virves palīdzību izvilkta no ūdens.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.