Trešdiena, 6. maijs
Gaidis, Didzis
weather-icon
+13° C, vējš 1.34 m/s, ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Apsteidz mājiniekus par punkta tiesu

Ar pēdējās sacensību disciplīnās – 4×400 metru stafetēs – izcīnītām uzvarām Zemgales komandai izdevās par vienu punktu apsteigt vidzemniekus un tūlīt aiz spēcīgās Rīgas komandas «izraut» otro vietu Valsts prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā.

Jāņa Daliņa stadionā Valmierā nedēļas nogalē noslēdzās vienas no prestižākajām ikgadējām vieglatlētikas sacensībām Latvijā – Valsts prezidenta balvas izcīņa. Divas dienas Zemgales, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Rīgas vieglatlētu komandas cīnījās par labākajiem rezultātiem 39 dažādās vieglatlētikas disciplīnās.Zemgales komandu, kā «Ziņām» pastāstīja Jelgavas novada BJSS trenere Laila Nagle, veidoja Jelgavas pilsētas un novada, kā arī Jēkabpils, Jūrmalas, Tukuma un Bauskas labākie jaunie vieglatlēti. Līdztekus uzvarai izšķirošajā stafetē vēl divus panākumus guva agrākā L.Nagles, tagad Edvīna Krūma audzēkne Inese Nagle, ar personisko rekordu (1:01,45) uzvarot 400 metru barjerskrējienā un izcīnot otro vietu 100 metru distancē (14,48 s). Vairāki panākumi arī citiem Jelgavas novada pārstāvjiem. Oskaram Vaisjūnam pirmā vieta diska mešanā (56,25 m) un otrā lodes grūšanā (16,96 m), divas otrās vietas Ingai Miķelsonei – lodes grūšanā (13,54 m) un diska mešanā (44,62 m).Disku tālāk par Ingu aizmeta tikai Jelgavas BJSS vieglatlēte Dace Šteinerte (45,54 m), bet Mārtiņš Rulle bija otrais 4×100 metru stafetes komandas sastāvā. 4×400 metru uzvarētāju stafetes vienībā skrēja Jelgavas pārstāvis Andrejs Romaņivs, viņam arī trešais rezultāts (54,13 s) 400 metru barjerotajā distancē. Trešās vietas vēl jelgavniekiem Jeļenai Seņukai augstlēkšanā (1,65 m) un Ritvaram Dombrovskim 1500 metru skrējienā (3:58,59).

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.