Grupas «Dull Doll» dzīvē tikko noticis viens no līdz šim nozīmīgākajiem notikumiem: noslēgts līgums ar ierakstu kompāniju «Mikrofona ieraksti».
Grupas «Dull Doll» dzīvē tikko noticis viens no līdz šim nozīmīgākajiem notikumiem: noslēgts līgums ar ierakstu kompāniju «Mikrofona ieraksti».
Līgums noslēgts uz pieciem gadiem un paredz izdot trīs albumus. Tā kā grupa tikai nesen ierindojusies starp Latvijas mūziķiem, ir dubults prieks, ka ierakstu kompānija izrādījusi jau tik nopietnu interesi par jelgavniekiem. Pēc «Mikrofona ierakstu» direktora Guntara Rača teiktā, «Dull Doll» varētu būt «Prāta vētras» sekotāji.
– Mēs nespēlējam tādu mūziku kā «prātnieki», kas saista lielāko daļu Latvijas auditorijas. Mums nav nekādu hītu, taču G.Račs saskata, ka ir auditorijas daļa, kas mūs pieņems, – skaidroja grupas dalībnieks K.Kazāks.
– Mums ir ļoti paveicies, jo mūs pieņem tādus, kādi esam. Mēs spēlējam sev tīkamu mūziku, nevis tādu, kā vajadzētu, lai būtu komerciāli izdevīgi, –uzskata solists A.Račinskis.
Līgums jaunajiem mūziķiem dod lielāku stabilitātes izjūtu, jo samazinās rūpes par uzstāšanās vietām, līdzekļiem albuma vai singla ierakstam un citām nozīmīgām lietām. Īpaši patīkami, ka ierakstu kompānija jau tagad meklē iespējas grupas braucieniem uz ārvalstīm.
Drīzumā sāksies jaunā singla «Mana sala» ieraksts. Īpaša uzmanība tiks veltīta dziesmas angliskajai versijai, jo tā tiks prezentēta pirms grupas koncertiem Zviedrijā. Domājams, ka jūlijā varētu sākties pirmā albuma ieraksts. Grupa uzskata, ka tai jau ir stabila dziesmu bāze, ko piedāvāt.
Pēdējo divu gadu laikā «Dull Doll» ir pirmā grupa, ar ko «Mikrofona ieraksti» noslēguši līgumu. Uz jautājumu «Kāpēc tieši mēs?» G.Račs atbildējis: «Es redzu, ka te viss ir kārtībā.»