Svētdiena, 3. maijs
Gints, Uvis
weather-icon
+7° C, vējš 3.28 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Aiztur nelegālā alkohola un cigarešu vairumtirgotājus

31.maijā un 1.jūnijā Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas un Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas Jelgavā un Vecumnieku novadā aizturējušas divus nelikumīgā alkohola un cigarešu vairumtirgotājus, kuri jau iepriekš bijuši aizturēti par tamlīdzīgu pārkāpumu.

Veicot kratīšanu, tika izņemti 840 litri spirta, 512 kastes ar 6144 0,7 litru tilpuma pudelēm nelegāla degvīna un 3020 paciņu dažādu marku cigarešu, kas nav marķētas ar Latvijas tabakas izstrādājumu akcīzes markām, informē VP pārstāve Diāna Purviņa.Sākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt minimālajām mēnešalgām, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.