Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.74 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pēc atkārtotas kaimiņu sūdzības sievieti soda par trokšņošanu

Naktī uz ceturtdienu Zāļu ielā desmit latu sodu saņēmusi kāda sieviete, par kuras ciemiņu trokšņošanu vairākkārt sūdzējušies kaimiņi.

Pirmais izsaukums uz Zāļu ielu saņemts trešdien ap pulksten 23.45, skaidro Jelgavas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Aiva Saulīte. «Izsaukuma brīdī trokšņošana netika konstatēta, mājas pagalmā atradās sieviete, kura sarunājās ar vairākiem jauniešiem. Sieviete paskaidroja, ka pie viņas ciemojas paziņas un, lai netraucētu kaimiņiem, viņi dosies iekšā mājā. Sieviete iepazīstināta ar Jelgavas pilsētas saistošajiem noteikumiem, viņai tika izteikts mutisks brīdinājums,» situāciju apraksta A.Saulīte.

Otro reizi par kaimiņienes uzvedību apkārtējie sūdzējušies jau pēc pulksten vieniem naktī. Policisti konstatējuši, ka pagalmā tiešām trokšņo. Sievietei atkārtoti izskaidroti noteikumi, uzlikts desmit latu naudas sods.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.