Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.82 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Itāļu restorāna atvēršana aizkavējusies teju par gadu (ar foto)

Restorāns «l’Italiano», kura atvēršanu īpašnieki solīja jau pagājušā gada rudenī, jūnija beigās beidzot vēris durvis.

Pagājušās nedēļas sākumā restorāna pārstāvis Ritvars Ganulēvičs zz.lv skaidroja, ka ēdināšanas un atpūtas vieta darbu varētu sākt trešdien, taču tehnisku iemeslu dēļ atklāšana aizkavējusies līdz ceturtdienai.

Kopumā uzņēmumā tiks nodrošinātas apmēram desmit darba vietas, šefpavārs ir restorāna īpašnieks itālis Moreno di Sebastiani.

«Itāļu virtuve ir iecienīta visā pasaulē, kāpēc lai to neatzītu arī Jelgavā? Būs restorāns ar bāru un picērija, kur varēs nogaršot tikai itāļu ēdienus – ēdienkartē klienti atradīs arī pazīstamus ēdienus, piemēram, lazanju un picas. Lai pagatavotu garšīgu ēdienu, nav nepieciešamas lielas izmaksas,» iepriekš zz.lv atzina itāļu uzņēmējs, piebilstot, ka cenas ēdināšanas uzņēmumā būs pieņemamas.

Foto: Ruslans Antropovs

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.