Otrdiena, 7. aprīlis
Zina, Zinaīda, Helmuts
weather-icon
+6° C, vējš 2.68 m/s, Z-ZA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Vēlas koalīcijas līguma papildprotokolu

«Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (TB/LNNK) frakcija sagatavojusi koalīcijas līguma papildprotokola uzmetumu, kas paredz kārtību, kādā saskaņojami dažādi jautājumi starp valdību veidojošo partiju frakcijām.

«Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (TB/LNNK) frakcija sagatavojusi koalīcijas līguma papildprotokola uzmetumu, kas paredz kārtību, kādā saskaņojami dažādi jautājumi starp valdību veidojošo partiju frakcijām.
Sagatavotais protokola projekts paredz, ka Saeimas sesiju laikā frakciju pārstāvjiem jātiekas trīs reizes nedēļā, bet sesiju pārtraukuma laikā – reizi nedēļā. Vismaz reizi nedēļā sanāksmē jāpiedalās premjeram un jāinformē koalīcijas partneri par valdībā izskatāmajiem jautājumiem. Kopumā sanāksmē jāapspriež valdībā un Saeimā izskatāmie jautājumi un jālemj par to atbilstību valdības deklarācijai. Protokols paredz, ka sanāksmes lēmumi tiek pieņemti pēc vienprātības principa, ievērojot solidāro atbildību par deklarācijas izpildi, savstarpējo uzticību un informētību.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.