Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Glābēji palīdz mediķiem atvērt durvis (papildināts)

Trešdien pēc pulksten 10 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki palīdzējuši mediķiem atvērt kāda dzīvokļa durvis.

Dienesta speciāliste Viktorija Šembele skaidro, ka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā no Pasta ielas saņemta informācija par cilvēku, kuram dzīvoklī kļuvis slikti. 

Tā kā mediķi nevarēja iekļūt telpās, palīgā saukti glābēji.

Savukārt Jelgavas Pašvaldības policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce informē, ka glābēji palīdzējuši medicīniskajam personālam arī otrdien ap pulksten 12 Pērnavas ielā, kur dzīvoklī atradās 88 gadus veca sieviete. Pensionāre aizvesta uz slimnīcu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.