Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.95 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pilsētas centrā avarē «ātrās palīdzības» mašīna ar pacientu (papildināts)

Sestdien Jelgavā avarējusi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) automašīna, informē Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

«1945.gadā dzimis vadītājs, braucot ar operatīvo transportlīdzekli – «Mercedes Benz Vito» – ar ieslēgtām mirgojošām zilām bākugunīm un speciālo skaņas signālu, šķērsojot krustojumu pie sarkanā luksofora signāla, nepārliecinājās par ceļu satiksmes drošību un izraisīja sadursmi ar «Audi 80», kuru vadīja 1980.gadā dzimušais, kas nedeva ceļu operatīvajam transportlīdzeklim,» Lielās un Pasta ielās krustojumā notikušo negadījumu apraksta I.Sietniece.

NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietnieks Kristians Galanders skaidro, ka operatīvajā transportlīdzeklī uz slimnīcu vests pacients, taču ne viņš, ne mediķi cietuši nav. Pacients nodots citai brigādei.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.