No 7. līdz 14. septembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši seši zēni un astoņas meitenes. Dobelē – piecas meitenes un četri zēni.
No 7. līdz 14. septembrim Jelgavas slimnīcā pasaulē nākuši seši zēni un astoņas meitenes. Dobelē – piecas meitenes un četri zēni.
Jelgavniecei Natālijai Ahmetovai 13. septembrī četros pēcpusdienā piedzima 3160 g smaga un 50 cm gara meitiņa. No daudzajiem meiteņu vārdiem māmiņa vēl nav izvēlējusies īsto savai mazulītei, tādēļ to palīdzēšot darīt tētis Sergejs Aleksandrovs. Meitiņa ģimenē ir pirmais bērniņš.
Platones pagasta iedzīvotāju Daces un Genādija Ļebedevu dēliņš par savu dzimšanas dienu izraudzījās 12. septembri, kad no rīta pasaulē nāca 3300 g smags un 55 cm garš. Brālis ģimenē bija ļoti gaidīts, jo mājās ir divas meitas – septiņgadīgā Jana un sešgadīgā Ina.
Mazā Kristiāna Agneta šai pasaulē ieradās 12. septembrī. Piedzimstot meitenīte svēra 3700 g un bija 56 cm gara. Mazulīte ir Aijas Smuško un Valda Bensona pirmais bērniņš.
Vadakstes iedzīvotāja Marika Kļaviņa savu otro bērniņu – puisēnu – pirmo reizi ieraudzīja 13. septembra rīta pusē Dobeles slimnīcā. Dēliņš piedzima 2800 g smags un 53 cm garš. Zēnam vārdiņš gan vēl nav izdomāts, un to palīdzēs darīt tētis Rimants Gavrilovs. Mazajam mājās ir piecgadīga māsiņa Rosita.
Olitas Gucānes un Mareka Ozola ģimenei 14. septembrī pievienojās jau otrs dēliņš. Mazulim māmiņa nolēmusi dot vārdu Maikls. Šis vārds bijis iecerēts jau pirmajam dēlam, bet tētim toreiz labāk paticis Ingus. Jau drīz 3560 g smagais un 53 cm garais Maikls brauks uz mājām Bikstu pagastā.