Līdz svētdienai Ķīpsalā vēl var paspēt iepazīties ar mājas un dzīvokļa celtniecības, remonta un labiekārtošanas izstādes «Māja ’99» stendiem.
Līdz svētdienai Ķīpsalā vēl var paspēt iepazīties ar mājas un dzīvokļa celtniecības, remonta un labiekārtošanas izstādes «Māja ’99» stendiem.
Izstādē pārstāvētas dažādas nozares: mājas, dzīvokļa interjers un dizains, celtniecība un remonts, materiāli, instrumenti un tehnika, apdares materiāli, jumti, logi, durvis, grīdu un sienu segumi, sanitārā un siltuma tehnika un vēl daudz kas cits. Rudens izstāde, kā apgalvo izstāžu sabiedrības «BT 1» informācijas koordinatore Signe Ozoliņa, galvenokārt varētu interesēt cilvēkus, kam mājas celtniecība, remonts un labiekārtošana nav specialitāte, bet gan nepieciešamība vai vaļasprieks. Visplašāk aptverts santehnikas, apkures sistēmu un iekārtu, kā arī sadzīves tehnikas klāsts. Izstāde uzskatāmi piedāvā noskaidrot dažādu krāsu, laku, tepju un citu remontmateriālu priekšrocības, izpētīt dārza labiekārtošanas jaunumus, uzzināt, kā darbojas ar ūdeni sildāmas grīdas un Beļģijā ražotas infrasarkano staru pirtis, salīdzināt dažādās valstīs ražoto sadzīves tehniku. Kopumā izstādē var iepazīt 25 dažādu valstu ražojumus.
Pirmo reizi izstādes dalībniece ir Taipejas misija Latvijā. Tā eksponējusi Taivānas uzņēmumu produkciju. Turienes ražotāji sola demonstrēt unikālu šķidrumu koka un audumu ugunsdrošībai un ūdens segu, kas silda aukstumā un atvēsina karstumā.