Pirmdiena, 8. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
weather-icon
+0° C, vējš 3.06 m/s, D-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Uzspridzina autobusu pieturu

24. oktobrī no rīta «IŽ Kombi» saimnieks Loka maģistrālē 23 konstatējis, ka viņa mašīnai sadauzīts kreisais pakaļējais spārns.

24. oktobrī no rīta «IŽ Kombi» saimnieks Loka maģistrālē 23 konstatējis, ka viņa mašīnai sadauzīts kreisais pakaļējais spārns. Par automašīnas vadīšanu atkārtoti gada laikā aizturēti trīs pārkāpēji – J. Skadiņš, I. Arsentjevs un A. Sļetovs. Apzagts dzīvoklis Rīgas ielas 38. mājā, nozudušas dažādas mantas. Rūpniecības ielā aizturēta automašīna ar četriem aizdomīgiem elektromotoriem. Savukārt nepilngadīgs puika Atmodas ielas 70. mājas pagraba sienā izlauzis caurumu. Veikalā «Lina» autoostā piedzēries vīrs piekāvis pārdevēju un nometis zemē kases aparātu.
25. oktobrī Cenu pagastā apzagts SIA «Aidako» kiosks, nozudušas dažādas preces un kases aparāts. No automašīnas VAZ Katoļu ielā 17 nozagta magnetola. Apzagts dzīvoklis Loka maģistrāles 21. namā. Plkst. 4 naktī iekļūts aptiekā «Dr. Aikāsāp», un tur nozagtas dažādas mantas.
26. oktobrī no kādas kūts Jaunsvirlaukas pagastā nozagts 15 vistu. Elejas pagastā no traktora nozagts akumulators. Bet Vilces pagastā uzspridzināta autobusu pietura «Vilces pasts». Tirgošanās laikā «Tonusa» tirdzniecības zālē četri pusaudži mēģinājuši nozagt džinsu bikses. Brīvības bulvārī 28 apzagts pagrabs. Savukārt Cenu pagastā zagļi uzlauzuši durvis rajona kooperatīvās sabiedrības veikalam un to apzaguši.
Šajās trijās dienās daži tikuši piekauti, bijuši arī vairāki satiksmes negadījumi.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.