Tikko no Baltkrievijas galvaspilsētas ar labiem panākumiem atgriezušās Jelgavas popkora dalībnieces Aļesja Čibisova un Elīna Kopteļeva, kuras starptautiskajā duetu konkursā «Dziesmas, kas mūs vieno 2015» Minskā izcīnījušas otro vietu.
Jelgavas pārstāvji jau trešo gadu gūst godalgotas vietas šajā konkursā, atzīmēja komponists un mūziķis, biedrības «Zemgales kultūras studija» vadītājs Uldis Timma. Abas meitenes konkursam sagatavoja arī Jelgavas popkora vadītāja Erita Karlsone un deju studijas «Benefice» vadītāja Annika Andersone.
Konkursā tika izpildīti divi dažāda rakstura skaņdarbi – Kristīnas Agileras un Maksima Fadejeva «Sāpes», kā arī latviešu tautasdziesma «Tumša, tumša tā eglīte» U.Timmas apdarē.
Klausītāju un žūrijas locekļu sirdis meiteņu duets iekaroja ar labi sagatavotu vokālo sniegumu un atraktīvu, enerģisku horeogrāfiju – kā Minskas konkursa žūrijas locekle par to varēja pārliecināties Jelgavas novada Izglītības pārvaldes galvenā speciāliste un XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mākslinieciskās padomes locekle Anita Liekna. Jelgavnieču dalību konkursā atbalstīja pilsētas pašvaldība un Jelgavas baltkrievu biedrība «Ļanok» (vadītāja Jeļena Grīsle).
Aļesja un Elīna jau ir piedalījušās vairākos vietēja un starptautiska mēroga konkursos un kļuvušas par uzvarētājām, tajā skaitā konkursā «Jelgavas jauniešu talanti», kad 2013. gadā nominācijā «Labākais vokālais priekšnesums» uzvarēja Aļesja, bet 2014. gadā tajā pašā nominācijā tika apbalvota Elīna. Jāatgādina, ka konkursam «Jelgavas jauniešu talanti 2015» var pieteikties līdz 7. aprīlim (interesēties Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldē vai apmeklējot tās mājas lapu). ◆
Duets atgriežas ar otro vietu
00:51
31.03.2015
51