Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-12° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Tūrisma vakarā par piparmētrām stāstīs Lolita Duge

Zemgales lauku sētas namamāte un televīzijas šova «Īstās latvju saimnieces» dalībniece Lolita Duge ceturtdien, 24. novembrī, pulksten 18 viesosies Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, kur tematiskajā tūrisma vakarā «Piparmētru vilinājums» stāstīs par dalību televīzijas šovā un savu vaļasprieku – piparmētru audzēšanu –, informē Jelgavas reģionālā Tūrisma centra pārstāve Liene Strazdiņa. Vakara viesi varēs arī baudīt dažādu šķirņu piparmētru tējas.

L.Duge savā saimniecībā Vilces pagastā audzē vairāk nekā 20 dažādu šķirņu piparmētras un Zemgales apceļotājus aicina paviesoties Piparmētru namiņā, kur var nobaudīt piparmētru tējas un uzzināt, kādu produktu ražošanā tās var izmantot.

Tūrisma vakarā būs iespējams uzzināt, kā L.Duge pievērsusies piparmētru audzēšanai, kā radušās idejas par piparmētru pulvera, ziepju, cepumu un citu produktu ražošanu. Viens no šī gada lielākajiem izaicinājumiem viņai bija dalība televīzijas šovā «Īstās Latvju saimnieces», pārstāvot Zemgali. Vakara gaitā L.Duge rādīs fotogrāfijas un stāstīs par dalību šovā.

Pirmsskolas vecuma bērniem dalība pasākumā bez maksas. Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruni 63005447 vai e-pastu [email protected].


Publicitātes foto

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.