Arī es gribu pastāstīt savus iespaidus par šūšanas darbnīcām. Saņēmu ielūgumu uz kāzām, tātad vajadzēja uzšūt kaut cik pieklājīgu, vienkāršu kleitu.
Arī es gribu pastāstīt savus iespaidus par šūšanas darbnīcām. Saņēmu ielūgumu uz kāzām, tātad vajadzēja uzšūt kaut cik pieklājīgu, vienkāršu kleitu. Apstaigāju četras šūšanas darbnīcas – cenas tik ļoti atšķirīgas un man nepieņemamas! Bijusī kolēģe ieteica iegriezties šūšanas darbnīcā Raiņa ielā 20, 405. kabinetā un pateica tālruņa numuru 3023493. Piezvanīju, izstāstīju savu vēlmi un tiku uzaicināta ierasties. Mani laipni uzņēma, uzklausīja, deva savus padomus, un vienojāmies par apģērba šūšanu.
Esmu ļoti pateicīga abām meistarēm – Skaidrītei un Andai – par atsaucību, ātru, lētu un kvalitatīvu darbu. Iesaku visām sievietēm, kurām vajadzīgs šuvējas pakalpojums, doties pie šīm meistarēm.
Pateicībā – pensionāre