Piektdiena, 13. marts
Ernests, Balvis
weather-icon
+13° C, vējš 1.34 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Tramps juniors ticies ar krievu juristi

ASV prezidenta Donalda Trampa vecākais dēls, znots un toreizējais kampaņas vadītājs pērnajā jūnijā tikušies ar krievu juristi, kas saistīta ar Kremli. Tā, iespējams, ir agrākā zināmā privātā tikšanās starp D. Trampa cilvēkiem un Maskavai pietuvinātām personām.
Donalda Trampa juniora un ASV prezidenta znota Džareda Kušnera pārstāvji apstiprinājuši laikraksta “The New York Times” ziņoto, ka viņi 2016. gada jūnijā Ņujorkā augstceltnē “Trump Tower” tikušies ar juristi Natāliju Veseļņicku. Laikraksts ziņo, ka uz tikšanos ar N. Veseļņicku ASV prezidenta vecākais dēls devies pēc tam, kad viņam piesolīta kompromitējoša informācija par demokrātu kandidāti Hilariju Klintoni. 
D. Tramps juniors sacīja, ka iepriekš nav zinājis, ar ko šī tikšanās plānota, turklāt apgalvoja, ka par šo tikšanos neesot pateicis savam tēvam.
N. Veseļņicka žurnālistiem uzstāja, ka viņai nav bijusi nekāda kompromitējoša informācija par H. Klintoni un sarunas gaitā “tas tika pateikts” D. Trampam junioram.
Joprojām tiek izmeklēta iespējamā Krievijas jaukšanās pagājušajā gadā notikušajās prezidenta vēlēšanās, kurās D. Tramps sakāva H. Klintoni. Izmeklēti tiek arī D. Trampa kampaņas cilvēku iespējamie sakari ar Krieviju. 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.