Ceturtdiena, 16. aprīlis
Mintauts, Alfs, Bernadeta
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, A-DA vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Zemkopības ministrijā – konkurss uz direktora amatu

Zemkopības ministrija izsludinājusi konkursu uz Lauksaimniecības nozaru un pārstrādes attīstības departamenta direktora amatu.

Zemkopības ministrija izsludinājusi konkursu uz Lauksaimniecības nozaru un pārstrādes attīstības departamenta direktora amatu.
Pretendentiem ir nepieciešama augstākā lauksaimnieciskā izglītība, kas papildināta ar nozarei atbilstošām speciālajām mācībām, kā arī pieredze atbildīgā amatā.
Tāpat pretendentiem ir jābūt ar labām organizatora spējām un svešvalodu zināšanām.
Pieteikumi konkursam uz Zemkopības ministrijas Lauksaimniecības nozaru un pārstrādes attīstības departamenta direktora amatu iesniedzami līdz jūlija sākumam.
Līdz šim minētā departamenta direktore bija Velta Feodorova, bet no 1. jūnija direktora vietas izpildītāja ir Ziedone Bērziņa, kas iepriekš vadīja Lauksaimniecības nozaru un pārstrādes attīstības departamenta Lopkopības nodaļu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.