Trešdiena, 11. marts
Konstantīns, Agita
weather-icon
+9° C, vējš 1.79 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Govs traumē sievietes plaukstu

Vakar Zemgalē
mediķu palīdzība bija nepieciešama kādai 39 gadus vecai sievietei,
kuras plaukstu bija traumējusi govs, aģentūrai LETA pastāstīja
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāvji.

Govs traumējusi sievieti brīdī, kad
viņa to vedusi ganībās. Sieviete ar plēstu brūci rokā nonākusi mediķu
aprūpē.

Savukārt Vidzemē plaukstu traumējis kāds 39 gadus vecs vīrietis, ar motorzāģi apstrādājot krūmus. Arī viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1069 izsaukumiem, no kuriem 187 bija saistīti ar dažādu veidu traumām.


Foto: laukutikls.lv

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.