Zemgales Attīstības aģentūras pārstāvji, tiekoties ar īpašu uzdevumu ministra sekretariāta darbiniekiem, vienojušies par savstarpējās sadarbības uzlabošanu.
Zemgales Attīstības aģentūras pārstāvji, tiekoties ar īpašu uzdevumu ministra sekretariāta darbiniekiem, vienojušies par savstarpējās sadarbības uzlabošanu.
Attīstības aģentūras direktors Raitis Madžulis stāsta, ka tikšanās laikā panākta vienošanās par regulāru informācijas apmaiņu starp īpašu uzdevumu ministra sadarbībai ar starptautiskajām finansu institūcijām Roberta Zīles sekretariātu un Zemgales reģionu, kā arī runāts par ciešāku sadarbību. Iztirzāts arī jautājums arī par «PHARE 2000» mērķreģionu programmas ieviešanas sistēmu un finansējuma administrēšanu. Tikšanās gaitā panākta vienošanās pagaidām atlikt atsevišķu ar finansējumu saistīto jautājumu risinājumu un turpināt diskusijas par abpusēji piemērotāko variantu.
Tā kā domstarpības abu pušu starpā beigušās ar kompromisu, Zemgales reģiona institūcijas atturēšoties no oficiāla iesnieguma Valsts prezidentei un Ministru prezidentam.
«Ziņas» jau rakstīja par nesaskaņām starp īpašu uzdevumu ministra sekretariātu un Zemgales reģionu par PHARE projektu administrēšanas kārtību.