Zaļenieku pagasta centrā turpinās nepabeigtas trīsstāvu daudzdzīvokļu mājas nojaukšana.
Zaļenieku pagasta centrā turpinās nepabeigtas trīsstāvu daudzdzīvokļu mājas nojaukšana. Kā skaidro pagasta Padomes priekšsēdētājs Ojārs Briedis, faktiski tādas ēkas nemaz nav. Padomju laikos celt sāktā būve nav uzrādīta ne pagasta bilancē, ne citos dokumentos. Taču pagasta vadība nospriedusi, ka uzturēties nepabeigtās ēkas tuvumā ir bīstami cilvēku dzīvībai, un uzaicinājusi būvinspektoru no firmas «Namejs» veikt ekspertīzi. Speciālists ēku novērtējis un sastādījis aktu, kura slēdziens ir nepabeigto celtni nojaukt.
Vienošanās par nojaukšanu noslēgta ar kādu individuālo uzņēmēju, kas pirms tam iemaksājis pagastam līgumā paredzēto naudas summu.
Nojaukšanā iegūtos būvmateriālus savām vajadzībām izlietos pats uzņēmējs, bet dažus no tiem viņš apsolījis atdot izmantošanai pagasta zemniekiem. Pašlaik nojaukt atlicis vēl pusotru stāvu. Līgumā noteikts, ka uzņēmējam darbi jāpabeidz līdz 31. augustam un pilnībā jāsakopj mājas vieta.