Svētdiena, 14. decembris
Auseklis, Gaisma
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kādai vajadzēt būt minimālajai darba algai?

Evita Valdmane, ārste: – Domāju, virs simts latiem noteikti. Pašreiz tā nav normāla, bet valsts budžets ir ierobežots un iedzīvotāju vēlmes nesaskan ar valdības iespējām.

Evita Valdmane, ārste:
Domāju, virs simts latiem noteikti. Pašreiz tā nav normāla, bet valsts budžets ir ierobežots un iedzīvotāju vēlmes nesaskan ar valdības iespējām.
Olafs Vronskis, students:
Gan jau kāds nopelnīs sevi apmierinošu algu. Tie, kas gribēs, to izdarīs.
Genādijs Petrovskis, celtnieks:
Naudas jau vienmēr maz. Vidējai algai vajadzētu būt aptuveni 80 latu, lai var par dzīvokli samaksāt un bērnus pabarot.
Olga Burkāna, sanitāre:
Tai jābūt tādai, lai varētu iztikt, vismaz 100 latu. Ar pašreizējo situāciju neesmu apmierināta.
Astrīda Dzintare, pensionāre:
Ne mazāk kā 150 latu. Bet domāju, ka tas nekad nenotiks, lai gan cerība vēl ir. Cerība, ka būs labāk, – tas ir galvenais.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.