Sestdiena, 7. marts
Ella, Elmīra
weather-icon
+-2° C, vējš 2.59 m/s, R vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Pēdējā mājas spēlē uzvar HS “Rīga” jauniešus

“Optibet” hokeja līgas regulārā čempionāta pēdējā mājas spēlē HK “Zemgale/LLU” pārliecinoši pieveica Latvijas U18 valstsvienības bāzes komandu HS “Rīga”, sametot bijušā JLSS audzēkņa Rūdolfa Gusta Lazdiņa sargātajos vārtos astoņas ripas (3:1, 2:0, 3:0).
Savstarpējās spēlēs šosezon HS “Rīga” divas reizes spēja atņemt punktus jelgavniekiem, kas tāpēc spēlei bija jo īpaši motivēti un savu dominanci ieguva jau ar mača pirmajām sekundēm. Trešajā minūtē rezultātu atklāja kapteinis Valentīns Feoktistovs, Latvijas virslīgas regulārajos čempionātos tādējādi gūstot savus simtos vārtus. Dažas minūtes vēlāk viņš atdeva rezultatīvu piespēli uzbrucējam Ričardam Bernhardam, kurš ledus saimnieku pārsvaru dubultoja. Viesi gan vēl bija saglabājuši entuziasmu, un 14. minūtē to izmantoja uzbrucējs Berts Daniels Rudzītis, taču tie arī vēlāk izrādījās HS “Rīga” vienīgie vārti spēlē. Līdz trešdaļas beigām “Zemgales/LLU” uzbrucējs Aleksandrs Visockis atjaunoja mājiniekiem divu vārtu pārsvaru – 3:1.
Otrajā trešdaļā jelgavnieki turpināja valdīt laukumā un ātri guva vēl divus vārtus (A.Visockis un R.Bernhards). HS “Rīga” galvenais treneris Oļegs Sorokins pieprasīja trīsdesmit sekunžu pārtraukumu, pēc kura rīdzinieki sāka agresīvāk spēlēt savā aizsardzības zonā. Vairākas reizes tas noveda arī pie dūru cīņām, bet vārtu birums bija apturēts.
Trešajā periodā spēles temps kritās, taču iniciatīva joprojām piederēja mājiniekiem. Trešdaļas vidū “Zemgale/LLU” nonāca mazākumā, bet tas netraucēja uzbrucējam Juliānam Misjum ieraidīt kuriozus vārtus, panākot – 6:1. Trešdaļas 17. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās arī Artūrs Homjakovs, bet īsi pirms beigu signāla aizsargs Rolands Punculis no zilās līnijas pielika treknu punktu – 8:1.
Bīstamas situācijas spēles laikā veidoja aizsargs Sebastjans Janda, kurš atdeva arī trīs rezultatīvas piespēles, kā arī uzbrucējs Rustams Begovs, kurš ar savām piespēlēm izkārtoja vārtu gūšanas iespējas saviem partneriem.
Regulārajā turnīrā jelgavniekiem vēl trīs spēles izbraukumā – sestdien pret HK “Dinaburga” Daugavpilī, pēc tam 4. un 10. martā pret “Mogo” un “Prizma/IHS” Rīgā. 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.