Trešo zaudējumu LBL2 regulārā čempionāta spēlē piedzīvojusi “Jelgavas/LLU” vienība, kas mājas zālē ar 102:104 atzina “LU/BS Rīga” pārākumu. Andris Justovičs (attēlā) šajā mačā guva 41 punktu, sasniedzot savu karjeras rekordu.
Spēle izvērtās abpusēji ļoti fiziska un rezultatīva. Abu komandu treneri maksimāli daudz izmantoja minūtes pārtraukumus un, lai turētu augstu spēles tempu, – arī ļoti daudz spēlētāju maiņu. Maču ietekmēja arī lielais noteikumu pārkāpumu skaits. “LU/BS Rīga” rindās spēli priekšlaikus noslēdza Valdis Seņkāns, bet jelgavniekiem izšķirošajos notikumos bija jācīnās bez sava centra uzbrucēja Armanda Seņkāna.
Abas komandas visas spēles laikā demonstrēja augstu precizitāti metienos no distances, un laukumā pilnībā dominēja uzbrukuma basketbols. Viesi ar jaunības azartu un enerģiju cīnījās pret “Jelgavas/LLU” pieredzi. Šoreiz jaunība ņēma virsroku un ceturtās ceturtdaļas izšķirošajos mirkļos veiksmīgāk Edija Šlesera vadībā nospēlēja rīdzinieki. Nepalīdzēja arī A.Justoviča iespaidīgais punktu guvums, kas ir pieredzējušā spēlētāja karjeras rekords LBL2 čempionātā. Andris realizēja astoņus no 12 tālmetieniem, sešus no astoņiem metieniem divu punktu vērtē un piecus no sešiem brīvmetieniem. A.Seņkāns guva 17 punktus, izcīnīja 10 bumbas zem groziem un bloķēja divus pretinieku metienus, bet Kalvja Krūmiņa kontā 13 punktu.
Arī pēc piedzīvotā zaudējuma “Jelgava/LLU” joprojām saglabā pirmo vietu LBL2 Rietumu zonas turnīra tabulā un šovakar aizvadīs izbraukuma spēli pret vienu no čempionāta vājākajām komandām “Bauskas BJSS/SC Mēmele”. Savukārt nākamā mājas spēle paredzēta 6. martā Jelgavas Sporta hallē pret “Ventspils Augstskolu”.
Ar karjeras rekordu vien nepietiek
00:00
27.02.2020
61