Zemgales iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties tūrisma akcijā jeb piesātinātā pasākumu ciklā “Nākamā pietura Zemgale”, kura bagātīgajā piedāvājumā ikviens atradīs ko aizraujošu. Katru nedēļas nogali no jūlija līdz pat septembrim Zemgales amatnieki, mājražotāji, saimniecības, ražotnes, pilis, muižas un citi tūrisma pakalpojuma sniedzēji saviem apmeklētājiem būs sarūpējuši īpašu programmu, iesaistīties aicina Zemgales Plānošanas reģiona (ZPR) pārstāve Ilze Lujāne.
Kā skaidro ZPR, pasākumu ciklā “Nākamā pietura Zemgale” aicināti piedalīties kā individuāli ceļotāji, tā arī ģimenes ar bērniem – ikviens varēs apgūt ko interesantu, smelties jaunas idejas, garšas, piedzīvojumus un pieredzes. Interesenti aicināti nelaist garām iespēju paviesoties arī pie tādiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kuri ikdienā nav pieejami individuāliem ceļotājiem, jo nedēļas nogalēs apmeklētājiem durvis vērs dažnedažādi pakalpojumu sniedzēji un apskatīšanas vērti objekti, ļaujot ne tikai iepazīt vietas, bet arī darboties praktiski. Šī ir lieliska izdevība iepazīt Zemgales tradīcijas, amatu prasmes, arī saimniekus, turklāt aizraujoši pavadīt laiku un jēgpilni atpūsties Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Aizkraukles un Jēkabpils apkārtnē.
Jau jūnija izskaņā būs iespēja iepazīties ar akcijas “Nākamā pietura Zemgale” piedāvājumu, izplānot nedēļas nogales programmu un rezervēt apmeklējumus sev interesējošās vietās. Viesošanās laikā apmeklētāji aicināti ievērot epidemioloģiskās drošības prasības un atbildīgo personu norādījumus.
Jūlijā sāksies pasākumu cikls “Nākamā pietura Zemgale”
00:00
17.06.2021
23