Ceturtdiena, 5. marts
Austra, Aurora, Aurika
weather-icon
+1° C, vējš 0.89 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Jelgavnieki – sprinta čempioni

Kluba “Alnis” un Jelgavas novada Sporta centra orientieristi atzīstami startējuši Latvijas čempionātā sprintā un sprinta stafetēs, izcīnot četras zelta un arī vairākas cita kaluma medaļas.
Čempionāts norisinājās 17. – 18. jūlijā Saldū, un par lielo konkurenci liecina tā kopējais reģistrēto startu skaits – 448. Zelta medaļu starp 18 sāncenšiem M21 elites grupā 3,7 kilometru distancē ar 27 kontrolpunktiem izcīnīja “OK Alnis”/JNSC” sportists Endijs Titomers, bet tūlīt aiz pjedestāla – ceturtajā vietā – ierindojās Rihards Krūmiņš. 
W20 grupā, kur jaunās dāmas 2,7 kilometru distancē meklēja 16 kontrolpunktus, čempiones tituls Elzai Ķuzei, bet W12 grupā savukārt Luīzei Plonei. Bronzas medaļu  W14 grupā izcīnīja Ilze Jumiķe un W55 grupā Inta Poriķe, sudrabu W75 grupā – “Aļņa” veterāne Māra Bolšteina, bet spēcīgajā W35 grupā pjedestāla pakājē – ceturtajā vietā – palika Ilona Daģe.
Par čempioniem jelgavnieki kļuva arī 22 komandu konkurencē M21 grupas jauktajā stafetē, kur pa vēl vienai zelta medaļai nopelnīja E.Titomers un E.Ķuze (attēlā no labās) un pie tādas tika arī R.Krūmiņš. 

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.