Novadu izlašu čempionātā rokasbumbā junioriem Zemgali pārstāv Dobeles komanda, kas pēc sacensību pirmā posma ieņem otro vietu.
Novadu izlašu čempionātā rokasbumbā junioriem Zemgali pārstāv Dobeles komanda, kas pēc sacensību pirmā posma ieņem otro vietu.
Dobelnieki ar 20:26 zaudēja Latvijas izlasei, ar 30:16 sagrāva Vidzemes komandu, tad līdzīgā spēlē ar 21:23 zaudēja Latgalei, bet ceturtajā spēlē ar 22:15 pieveica pagājušā gada junioru čempionus rīdziniekus. Čempionāta nākamā posma sacensības notiks 20. un 21. decembrī Aizkrauklē. Trīs Dobeles sporta skolas audzēkņi spēlē arī Latvijas junioru izlases sastāvā.
Savukārt Dobeles «Spodrības» komanda turpina cīņas Latvijas čempionātā, kur nesen pieveica jūrmalniekus, kas pašlaik ir tabulas otrajā vietā. Aizvadītajā gadā «Spodrība» kļuva par lauku sporta spēļu čempioni, Latvijas čempionātos nav bijusi zemāk par 4. vietu, bet pludmales handbola čempionātā šovasar bija pirmā.
Gan komandas trenerim Ivaram Zariņam, gan visiem spēlētājiem rokasbumba ir sirdslieta, taču startiem Eiropas un pat Latvijas mēroga turnīros vajadzīgi līdzekļi, kuru normāla treniņdarba, transporta un dalības maksas nodrošināšanai nepietiek. No rūpnīcas «Spodrība» atvēlētā pietiek tikai sporta tērpu un apavu iegādei. Komandā ir spējīgi spēlētāji, un sporta skolā viņiem aug arī kārtīga maiņa, taču finansiālās grūtības pašlaik ir krietni mazinājušas «Spodrības» cīņassparu.