15. «I Am In Love With The World» «Chicken Shed» Princese Diāna, bez šaubām, bija un arī paliks cilvēku sirdīs kā viena no sirsnīgākajām un mīlestību izstarojošākajām sievietēm cilvēces vēsturē.
15. «I Am In Love With The World» «Chicken Shed»
Princese Diāna, bez šaubām, bija un arī paliks cilvēku sirdīs kā viena no sirsnīgākajām un mīlestību izstarojošākajām sievietēm cilvēces vēsturē. Taču ažiotāža ap notikušo nerimstas ļausim taču viņai beidzot mierīgi aiziet. Lai arī lielākā daļa no viņai veltītā albuma «Tribut» ieņēmumiem tiek ziedoti labdarībai, tomēr viss šis pasākums sāk izskatīties vienkārši pēc iedzīvošanās uz Diānas rēķina. Jau vairāk nekā pirms divām nedēļām tieši šis singls tika minēts kā viens no galvenajiem pretendentiem uz Ziemassvētku topa numuru viens, taču, kā redzam, tas spējis ierindoties tikai 15. pozīcijā, kas, saprotams, šāda rakstura darbam ir nožēlojami zems sasniegums. Ja salīdzina abas šīs kompozīcijas Eltona Džona «Sveci vējā» un šo , tad, kā vismaz man šķiet, Diānai daudz labāk patiktu pēdējā, jo tieši bērniem bija viena no svarīgākajām lomām viņas īsajā mūžā. Par pašu projektu: «Chicken Shed» ir teātra trupa, kuru veido bērni invalīdi un nabadzīgi bērni, kuru priekšgalā ir sešpadsmitgadīgā soliste Līza Hermane.
14. «No Way No Way» «Vanilla»
Kārtējā viens, divi, trīs, vai! sajuka meitenīšu grupiņa no Londonas, kuru veido četras dalībnieces: Fransisa, Šerona, Alida un Elisone. Šīs meitenes gājušas mums jau labi zināmo «All Saints» dalībnieču pēdās, afišējot, ka viņām nav sevi jāreklamē uz čipšu pakām, lai pārdotu savus ierakstus (spriežot pēc pirmā singla, vismaz man tā vis nešķiet). Salīdzinājumā ar tām pašām «Svētajām» un «Pikantajām» «Vaniļas» meičas izskatās daudz bālāk gan mūzikas, gan arī citās jomās, taču, spriežot pēc pieredzes, savu atbalstītāju loku viņas iegūs, un tas droši vien nebūs no tiem mazākajiem. Meitenes, kuras jūs droši vien jau būsiet pamanījuši, ja skatāties «Ekstra mūzikas izlasi».
10. «Feel So Good» «Mase»
Mūsu nākamo topa divdesmitnieka iemītnieku tā vien gribētos raksturot kā omulīgu tusnīti (labā nozīmē, protams). Puisis, kuru pazīstam pēc sadarbības ar «Puff Dady» (I’ll Be Missing You») un Meraiju Keriju («Hony»), šonedēļ debitē A.K. topā kā solomākslinieks, un jāsaka, ka dara to visai veiksmīgi, jau pirmajā nedēļā ielecot topa desmitniekā. «Feel So Good» ir pirmais singls no viņa ilgspēlējošās plates «Harlem World» un ir izturēts labākajās hip-hop un repa tradīcijās. No sirds iesaku noskatīties šīs dziesmas videoversiju ar skaistām meičām, pulētiem limuzīniem un žilbinošiem debesskrāpjiem. Otrs singls pēdējo divu nedēļu laikā ar «Puff Dady» piedalīšanos. Šādas mūzikas piekritējiem patiks, taču par hītu šī kompozīcija nekļūs.
1. «Too Much» «Spice Girls»
Tieši tāpat kā pirms gada, A.K. topa virsotnē atrodam «Spice Girls» (toreiz ar kompozīciju «2 Become 1») ar mums visiem jau tik labi pazīstamo un jau nedaudz apnikušo Ziemassvētku singlu «Too Much». Var tikai apskaust šo meiteņu fantastiski komerciālo veiksmi visi seši līdz šim izlaistie singli ir atradušies Karalistes visizpārdotāko singlu saraksta augstākajā pozīcijā (tāpat kā albumi «Spice» un «Spiceworld»). Statistiķi pat runā, ka diez vai kādam kādreiz izdosies šīs meitenes pārspēt. Beidzot zeme ir atbrīvota no «Teletubbies» tas priecē! Dženeta ar savu «Together Again» pakāpusies par vienu pozīciju. Pēc deviņu nedēļu atrašanās topa trijniekā uz sesto pozīciju noslīdējusi «Aqua» ar «Barbie Girl». Diemžēl nākamreiz neko jaunu nedzirdēsim, jo šonedēļ Karalistē neiznāk neviens pats singls brīvdienas, saproties!