Īsi pirms Ziemassvētkiem Aizkrauklē risinājās jaunatnes handbola čempionāta otrā apļa sacensības 1980. gadā dzimušo grupā.
Īsi pirms Ziemassvētkiem Aizkrauklē risinājās jaunatnes handbola čempionāta otrā apļa sacensības 1980. gadā dzimušo grupā. Dobelnieki ar trīs uzvarām un vienu zaudējumu nostiprinājās turnīra tabulas otrajā vietā.
Pirmajā spēlē dobelnieki tikās ar Latgales komandu ludzēniešiem. Rezultāts 26:19 mūsējo labā. Nākamajā spēlē dobelnieki burtiski sagrāva «Latvijas izlasi ’82» rezultāts 39:18. Arī šeit labākais bija Māris Neimanis, kas guva 15 vārtus. Trešajā spēlē Zemgalei pretī stājās laukuma saimnieki Aizkraukles komanda. Saspringtā cīņā ar rezultātu 22:21 dobelniekiem izdevās gūt arī trešo uzvaru. Toties ceturtā spēle pret spēcīgo Rīgas komandu gan psiholoģiski, gan fiziski bija visgrūtākā, un rezultāts likumsakarīgs 18:27 Rīgas labā.
Labākie spēlētāji čempionāta otrajā aplī bija Māris Neimanis (28 veiksmīgi metieni), Sandris Veršakovs (25) un Mārtiņš Lībergs (15).
Mārtiņš, Sandris, Kristaps Īle un Renārs Kazlovskis Latvijas izlases sastāvā Ziemassvētku brīvdienas aizvadīja sacensībās Zviedrijā, bet jaunā gada pirmajās dienās dosies uz starptautisku turnīru Maskavā.