Zemgales apgabaltiesa vakar bez izskatīšanas atstājusi maksātnespējīgā Jelgavas Siltumtīklu uzņēmuma prasību par 1,28 miljonu latu zaudējumu piedziņu no Jelgavas Cukurfabrikas.
Zemgales apgabaltiesa vakar bez izskatīšanas atstājusi maksātnespējīgā Jelgavas Siltumtīklu uzņēmuma prasību par 1,28 miljonu latu zaudējumu piedziņu no Jelgavas Cukurfabrikas.
Prasītāja pārstāvis tiesā iesniedzis dokumentu ar lūgumu atstāt prasību bez izskatīšanas, jo Siltumtīklu uzņēmumā konstatēts, ka nav iespējams savākt nepieciešamos pierādījumus, kas palielina piedzenamo summu. Tiesa nolēmusi civillietu atstāt bez izskatīšanas.
Tam piekritis arī Jelgavas Cukurfabrikas pilnvarotais pārstāvis. Tiesa apmierinājusi atbildētāja lūgumu no prasītāja piedzīt apmēram 1400 latu tiesas procesā radušos izdevumu segšanai par juridiskajiem pakalpojumiem. Tātad Siltumtīklu uzņēmumam būs jāsedz abu pušu tiesas izdevumi.
«Ziņas» jau rakstīja, ka, pēc Siltumtīklu uzņēmuma domām, Cukurfabrikai apkures tarifs par laika posmu no 1994. gada līdz 2001. gadam bija jāsaskaņo ar Domi vai citu kompetentu institūciju, bet tas nav darīts. Uzņēmums uzskata, ka šajā laikā tas Cukurfabrikai par piegādāto siltumu pārmaksājis vairāk nekā 1,28 miljonus latu.