17. aprīlī Jelgavas rajona Sporta centra zālē norisinājās basketbola spēle, kurā BK«Zemgale»/BJSS sportisti cīnījās par vietu LBA pirmajā līgā, mērojoties spēkiem ar šīs līgas pēdējo komandu – «3. BJSS/Anniņmuiža» no Rīgas.
17. aprīlī Jelgavas rajona Sporta centra zālē norisinājās basketbola spēle, kurā BK«Zemgale»/BJSS sportisti cīnījās par vietu LBA pirmajā līgā, mērojoties spēkiem ar šīs līgas pēdējo komandu – «3. BJSS/Anniņmuiža» no Rīgas.
Pirmajā ceturtdaļā jelgavnieki izdarīja jūtamu izrāvienu rezultāta starpības ziņā, ko saglabāja līdz pat pirmā puslaika beigām. Aizejot atpūtā ar rezultātu 38:28, Jelgavas jaunie basketbolisti jutās visai pārliecinoši, jo pēc veiksmīgas pirmās spēles šoreiz faktiski varētu arī zaudēt, gan ne vairāk kā ar 14 punktu starpību.
Spēles otrajā puslaikā «zemgalieši» turpināja vairāk vai mazāk veiksmīgi realizēt metienus no dažāda attāluma, kur sevišķi labi veicās U.Ēberam (18) un
E.Tramdakam (16). Nemitīgi palielinot punktu starpību, mūsējie pēc spēles beigu signāla atstāja laukumu, pretinieku nepārspēti (82:58).
Atskatoties uz aizvadīto sezonu, par saviem audzēkņiem atzinīgus vārdus saka treneris Pēteris Lagzdiņš, uzsverot, ka komanda ir tiešām labi cīnījusies (visas sezonas laikā neveiksme Jelgavas sportistus piemeklēja tikai vienreiz) ar pietiekami spēcīgiem pretiniekiem. Paužot cerību, ka nākamajā sezonā, kad BK «Zemgale»/BJSS spēlēs pirmajā līgā, spēles kvalitāte tikai augs, treneris un viņa audzēkņi saka paldies saviem atbalstītājiem Jelgavas Sporta servisa centram un Jelgavas Domei (personīgi A.Rāviņam un I.Škutānei).