Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+3° C, vējš 2.54 m/s, DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Ar kādu minimālo naudas summu var izdzīvot vientuļš pensionārs?

Jevdokija Gornovska, pensionāre: Vismaz ar 80 – 85 latiem mēnesī. Par dzīvokli ziemā maksāju 45 latus.

Jevdokija Gornovska, pensionāre:
Vismaz ar 80 – 85 latiem mēnesī. Par dzīvokli ziemā maksāju 45 latus. Vēl vajag sadzīvei, zālēm. Septiņdesmit gadu bieži prasa apmeklēt ārstus.
Olga, audzina bērnu:
Nezinu. Varbūt kādi 150 lati, ne mazāk.
Valentīns, atrodas atvaļinājumā:
Vismaz kādi 90 lati mēnesī, jo arī pensionārs vēlas atļauties sev kādu prieciņu.
Valentīna Celma, pensionāre:
Vismaz 100 latu, lai var samaksāt par dzīvokli un ēšanai paliek pāri. Citādi kā tagad pirms pensijas dienām iztieku ar maizi un ūdeni.
Solvita, strādā par sētnieci:
Varbūt 80 latu kā minimums. Pensionāriem vairāk nekā citiem naudu vajag zālēm, ārstiem.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.