Kad Jelgavas Pilsētas svētki nule aizvadīti, Elfrīdas, Sintijas un Sindijas par godu savam vārdam saņem daudz mīļi buču un puķu pušķu!
Kad Jelgavas Pilsētas svētki nule aizvadīti, Elfrīdas, Sintijas un Sindijas par godu savam vārdam saņem daudz mīļi buču un puķu pušķu!
Sintijai Pimucānei šis bija pēdējais gads Jelgavas 1. ģimnāzijā, tāpēc visi (cerams, Sintija neiebildīs) ir mīļi gaidīti uz viņas izlaidumu! Jauniete grib ātrāk pabeigt ar vidusskolu saistīto dzīves posmu, lai pēc tam iestātos augstskolā.
Gaviļniece apgalvo, ka visu brīvo laiku velta draugiem, bet pēc brīža piebilst, ka bieži izlasa arī kādu labu grāmatu. Tātad tās ir viņas draugi. Sintijai ļoti interesanta šķiet psiholoģiskā literatūra. Ar šo zinātni viņa vēlas saistīt savu nākotni, taču par psiholoģi Sintija kļūšot tikai pēc tam, kad būšot tikusi galā pati ar sevi.
«Ja man ir slikti, eju pastaigā uz mežu, lai parunātos ar kokiem. Tad paliek labāk,» secina gaviļniece.
Lieliska izklaide Sintijai liekas ceļošana. Viņa dalās pieredzē: «Kādā ziemas naktī es ar draugiem braucu uz draudzenes dzimšanas dienu, bet izkāpām aptuveni 30 kilometru pirms īstās pieturas. Nosalām, taču tagad to ir jautri atcerēties!» Pa reizei Sintijai iznākot arī «stopot».
Par Eirovīzijas konkursa atrisinājumu Sintija saka: «Nebiju gaidījusi, ka Marija Naumova iegūs pirmo vietu – tas bija patīkams pārsteigums! Laikam nebiju viņu īsti novērtējusi, pirms tam taču klīda baumas, ka dziesma ir plaģiāts.»
Lai gan gaviļniece ģimenē ir pastarīte, viņa atzīst, ka viņai ir pats labākais brālis un pati labākā māsa pasaulē – «mums ir fantastiskas attiecības!» Pat vārdu Sintijai izvēlējās brālis.
Vārdadienā jauniete rīkojot pasēdēšanu draugu lokā. Pēdējā laikā gan svinības sakrītot ar klases ekskursijām. Runājot par šo vārdadienu, Sintijai īpašu plānu neesot, viņai patīkot, ja viss notiek spontāni.
«Bērnība man bija diezgan vientuļa, bet ne slikta. Man vajadzēja būt vienai, lai šo to izdomātu, šo to izlasītu un lai tagad būtu tā, kas esmu,» atzīst gaviļniece.