Piektdiena, 1. maijs
Ziedonis
weather-icon
+18° C, vējš 2.68 m/s, R-ZR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Putni, lāči un taureņi iegūst līdzekļus no ES fondiem

Eiropas Komisija apstiprinājusi līdzekļu piešķiršanu 72 miljonu eiro apmērā dabas aizsardzībai – tai skaitā 13 projektiem no piecām kandidātvalstīm, programmas «LIFE Nature» ietvaros, lai aizsargātu un atjaunotu vidi, floru un faunu.

Eiropas Komisija (EK) apstiprinājusi līdzekļu piešķiršanu 72 miljonu eiro apmērā dabas aizsardzībai – tai skaitā 13 projektiem no piecām kandidātvalstīm – Latvijas, Igaunijas, Ungārijas, Slovēnijas un Rumānijas, programmas «LIFE Nature» ietvaros, lai aizsargātu un atjaunotu vidi, floru un faunu. Šie projekti palīdzēs aizsargāt putnus, lāčus un taureņus, kā arī cilvēkus un augus. Latvijai līdzekļi piešķirti trim projektiem. Divi projekti skar lielākas dabiskās platības, kurās Eiropā dažādas sugas ir ierobežotas mazās un izolētās platībās. Šajos projektos uzmanība tiks pievērsta dabas aizsardzības problēmām, kuras var radīt pieaugošais tūristu skaits. Trešais projekts pievērsīsies dabas un sugu aizsardzībai Ķemeru Nacionālajā parkā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.