Svētdiena, 7. decembris
Antonija, Anta, Dzirkstīte
weather-icon
+0° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Kādus tautas ārstniecības līdzekļus jūs lietojat?

Inta Gemste, LLU pētniece: Dzeru dažādas zāļu tējas, lietoju zemestauku sēni un ēdu ķiplokus. Kad saaukstējos, ārstējos ar propolisu medū un degunā pilinu skujkoku eļļas pilienus.

Inta Gemste, LLU pētniece:
Dzeru dažādas zāļu tējas, lietoju zemestauku sēni un ēdu ķiplokus. Kad saaukstējos, ārstējos ar propolisu medū un degunā pilinu skujkoku eļļas pilienus.
Olga Kuršinska, pensionāre:
Daudz ēdu pašas dārzā audzētus sīpolus un ķiplokus, dzeru arī kumelīšu, māteru un piparmētru tējas.
Baiba Gerharde, psihoterapeite:
Labprāt dzeru zāļu tējas un ēdu dabiskos vitamīnus, kas atrodami augļos un dārzeņos. Lietoju arī medu.
Imants, skolnieks:
Visbiežāk dzeru zāļu tējas un uz maizes ēdu sīpolus un ķiplokus. Kad saaukstējos, man palīdz karsts piens ar kazas taukiem.
Larisa, mājsaimniece:
Tautas līdzekļiem uzticos vairāk nekā zālēm, tāpēc lietoju aveņu, dzērveņu un brūkleņu tējas, bet slimības gadījumā elpoju kartupeļu novārījumu.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.