Pirmdiena, 4. maijs
Vizbulīte, Viola, Vijolīte
weather-icon
+21° C, vējš 3.58 m/s, D-DR vēja virziens
ZZ.lv bloku ikona

Informēs par biznesa vidi Latvijā

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latvijas Jauno uzņēmēju palātu (Junior Chamber International – JCI ) organizē Latvijas un ap 150 ārvalstu uzņēmēju tikšanos, lai pārrunātu biznesa vidi Latvijā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Jauno uzņēmēju palātu (Junior Chamber International – JCI ) organizē Latvijas un ap 150 ārvalstu uzņēmēju tikšanos, lai pārrunātu biznesa vidi Latvijā. JCI, Eiropas Attīstības padomes (European Development Council – EDC) un ārvalstu uzņēmēju tikšanās mērķis ir iepazīstināt ārvalstu uzņēmējus ar biznesa vidi Latvijā un radīt iespēju pašmāju uzņēmējiem tikties ar uzņēmumu vadītājiem no visas Eiropas, tā veicinot Latvijas un Eiropas uzņēmēju sadarbību nākotnē. Kā ziņo LETA, ārvalstu uzņēmēji ir ieinteresēti biznesa kontaktu izveidē Latvijā un vēlas tikties ar mūsu uzņēmējiem, īpaši – auditoru, nodokļu konsultantu un nekustamā īpašuma firmām. Latvijā pavisam ieradīsies vairāk nekā 150 uzņēmēju. Tikšanos nozīmīgu dara arī tās norise laikā, kad Latvijas nozaru organizācijas ir sākušas apvienot spēkus uzņēmēju interešu pārstāvniecības nodrošināšanai valdībā.

ZZ.lv bloku ikona Komentāri

ZZ.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.